Yeni Yıl Dekorasyonu Hediye Çeki

IKEA Mağazaları Hediye Çeki Kampanya Koşulları

•  1.000 TL’lik seçili Yeni Yıl Dekorasyon ürünleri alışverişine 200 TL Hediye Çeki Kampanyası’na konu olan "Kart", 11 Kasım 2023 – 02 Ocak 2024 tarihleri arasında IKEA Aile Kart kullanılarak tek seferde ve tek fiş/fatura içerisinde Katma Değer Vergisi (KDV) dahil 1.000 TL ve katları IKEA Türkiye Mağazaları’ndan yapılan seçili yılbaşı dekorasyon ürün alışverişleri için, KDV dahil 200 TL ve katları olarak kazanılır.

•  "Kart" yalnızca tek fiş/fatura içerisinde, Kampanya tarihlerinde, IKEA Aile Kart kullanılarak ve KDV dahil 1.000 TL ve katları tutarındaki Kampanya’ya konu olan seçili yılbaşı dekorasyon ürünleri alışverişleri karşılığında kazanılır. Aksi takdirde, fiş/faturaların birleştirilmesi suretiyle "Kart" kazanılamaz.

•  Alışveriş karşılığı hak edilen “Kart” yalnızca ilgili alışverişin yapıldığı IKEA Mağazası’ndan alışveriş esnasında teslim alınabilir. Kart”ın kullanımı ise; Kart’ın son kullanma tarihine kadar, tüm IKEA Mağazaları’ndan gerçekleştirilebilir. İnternet Mağazası’ndan kazanılan hediye kuponlar, yalnızca İnternet Mağazası’nda; mağazalarda kazanılan hediye çekleri yalnızca mağazalarda geçerlidir.

•  Kampanya kapsamında verilen "Kart" bakiyesi, teslim edildiği tarihten bir gün sonra geçerli olacak olup, "Kart"ın son kullanma tarihi her halükarda 31 Mart 2024’dür.

•  Kazanılan “Kart” tutarı, üzerinde Kampanya isminin bulunduğu Kampanya kartına yüklenir, müşteriye ait olan IKEA Aile Kart’a yükleme yapılmaz.

•  Kampanya’dan, yalnızca IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler yararlanabilir ve fatura IKEA Aile Kart sahibi gerçek kişiler adına düzenlenir.

•  Şahısların/ticari şirketlerin sahip olduğu IKEA Kurumsal Kart ile yapılacak kurumsal satışlarda ise, "Kart” kazanımı sağlanabilir ancak Kurumsal Kart Avantajları (İndirim, Nakliye vb.) ile “Kart” avantajları aynı anda kullanılamaz, iki avantajdan biri tercih edilmelidir.

•  Kurumsal Kart Avantajları ile Kampanya Kart Avantajının her ikisinin birlikte kullanıldığı tespit edilen işlemlerde, teslim edilen Kampanya Hediye Kart herhangi bir izne ve bildirime gerek olmadan Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. tarafından tek taraflı olarak iptal edilecektir. İptal edilmeden harcanan Kampanya Hediye Kart tutarlarını Mapa Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’nin talep hakkı saklıdır. Katılımcılar bu durumu peşinen kabul etmiş sayılır.

•  "Kart" tutarı bölünerek ve/veya farklı alışverişlerde kullanılabilir. Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

•  "Kart" hakkı kazanımı için, satış fişi ve/veya bilgi fişi aslının ibrazı şarttır. Suret, fotokopi, aslı gibidir, kopya vb. evraklar üzerinden işlem yapılmayacaktır.

•  "Kart" internet üzerinden yapılan alışverişlerde, gıda, restoran, market, kafe, ürün toplama bankosu, nakliye ve montaj kasalarında kullanılamaz.

•  Hangi sebep ile olursa olsun, "Kart" ancak müşteriye imza karşılığında teslim edildiği günün ertesi günü aktive olacaktır.

•  "Kart" hamiline düzenlenmiştir. Kaybedilmesi durumunda herhangi bir sorumluluk kabul edilemez, yerine yenisi verilmez. "Kart"ın kampanya sonuna kadar saklanması ve kullanılması ile ilgili tüm sorumluluk müşteriye aittir.

"Kart" paraya çevrilemez.

•  "Kart" kazanan müşteriler, "Kart" tutarını aşan alışverişlerinde, alışveriş tutarının aşan kısmını ödemekle yükümlüdür. "Kart" sahibinin kullanacağı "Kart" tutarının, yapacağı alışveriş tutarından daha fazla olması halinde, MAPA Mobilya ve Aksesuar A.Ş. (MAPA A.Ş.) tarafından "Kart"ın kullanılmayan kısmı için "Kart" sahibine para iadesi yapılmaz. Ancak kullanılmayan kısım bakımından “Kart” Kampanya geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilir.

•  "Kart" üçüncü şahıslara satılamaz, borca mahsuben takas konusu yapılamaz

Kampanya süresince yapılan alışverişte satın alınan ürünlerin iade edilmek istenmesi durumunda, kampanya kapsamında düzenlenen ve müşteriye teslim edilen "Kart" da müşteri tarafından iade edilecektir. "Kart"ın müşteri tarafından iade edilmemesi/edilememesi halinde, iade edilmesi gereken "Kart" bedeli kadar tutar, ilgili alışverişe ilişkin iade bedelinden düşülecektir.

•  “Kurumsal Hediye Çek”leri ile yapılan alışveriş tutarları üzerinde “Kart” hakedişi hesaplanamaz.

•  Tüm kampanya katılımcıları, tüm Kampanya şart ve koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

•  Kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. dilediği zaman bu hüküm ve koşulları herhangi bir ön bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, Kampanya’yı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.

•  İşbu bilgilendirme metninde belirtilen koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekarlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.

•  MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş., "Kart" kazanımı ile ilgili Kampanya şartlarına uygun olmadığını tespit etmesi durumunda, ilgili "Kart" müşteriye teslim edilmiş olsa dahi "Kart"ı kullandırmama veya iptal etme hakkına sahiptir.

İnternet Mağazası Hediye Kuponu Kampanya Koşulları

• 1.000 TL’lik seçili Yeni Yıl Dekorasyon ürünü alışverişine 200 TL Hediye Kuponu Kampanyası’na konu olan ve sadece İnternet Mağazasından kazanılan “Hediye Kupon Kodu”, 11 Kasım 2023 – 02 Ocak 2024 tarihleri arasında tek seferde ve tek faturada Katma Değer Vergisi (KDV) dahil nakliye, montaj ve varsa ek kargo hizmet bedeli hariç 1.000 TL ve katları tutarında sadece İnternet Mağazasında geçerli Yeni Yıl Dekorasyon ürünü alışverişleri için, KDV dahil 200 TL ve katları olarak kazanılır.

• "Hediye Kupon Kodu" yalnızca tek fatura içerisinde, Kampanya tarihlerinde, KDV dahil 1.000 TL ve katları tutarındaki Kampanya’ya konu olan Yeni Yıl Dekorasyon ürünleri alışverişleri karşılığında kazanılır. Aksi takdirde, fiş/faturaların birleştirilmesi suretiyle "Hediye Kupon Kodu" kazanılamaz.

• Montaj ve ek kargo hizmet bedelleri hediye kupon kodu hesabına dahil değildir. Hediye kupon kodları, montaj ve varsa ek kargo hizmet bedeli hariç toplam 201 TL ve üzeri tutarındaki sadece İnternet Mağazasında mobilya ve dekorasyon alışverişlerinde kullanılabilir.

• "Hediye Kupon Kodu" gıda, restoran, ürün toplama bankosu, nakliye ve montaj kasaları da dahil olmak üzere IKEA mağazalarından yapılan alışverişlerde ve İnternet Mağazasından satılan montaj hizmeti ile mutfak ölçüm hizmeti alışverişlerinde kullanılamaz.

• İşbu kampanya kapsamında e-posta adresinize gönderilecek "Hediye Kupon Kodu", gönderim gününden itibaren 31 Mart 2024 tarihine kadar geçerlidir. "Hediye Kupon Kodu" paraya çevrilemez.

• Her bir "Hediye Kupon Kodu" sadece İnternet Mağazasından üye girişi yaparak yapılacak nakliye bedeli, montaj bedeli ve varsa ek kargo hizmet bedeli hariç minimum 201 TL’lik tek alışverişte ve gönderildiği e-posta kullanıcısı tarafından kullanılabilir. Kupon kodu kazanılan alışveriş üye olmadan yapıldıysa, kazanılan kupon kodunu kullanabilmek için alışveriş yapılan e-posta adresi ile IKEA.com.tr’ye üye olunması gerekmektedir.

• İşbu kampanya kapsamında kazanılan Hediye Kupon Kodları birleştirilerek kullanılabilir ancak farklı kampanyalardan kazanılan Hediye Kupon Kodları alışverişlerde birleştirilerek kullanılamaz.

• "Hediye Kupon Kodu" kazanan müşterilerin, "Hediye Kupon Kodu" tutarını aşan alışverişlerde, aşan kısmını müşteri ödemekle yükümlüdür.

• "Hediye Kupon Kodu" sahibinin kullanacağı "Hediye Kupon Kodu" tutarının, yapacağı alışveriş tutarından daha fazla olması halinde, alışverişi tamamlanamaz.

• "Hediye Kupon Kodu" üçüncü şahıslara satılamaz, borca mahsuben takas konusu yapılamaz.

• "Hediye Kupon Kodu" siparişiniz hazırlanıp, faturası kesildikten sonra IKEA İnternet Mağazası tarafından siparişinizde yer alan e-posta adresinize gönderilecektir.

• Kampanya süresince yapılan alışverişte satın alınan ürünlerin iade edilmek istenmesi durumunda, kampanya kapsamında düzenlenen ve müşteriye gönderilen "Hediye Kupon Kodu" sistem tarafından iptal edilecektir. "Hediye Kupon Kodu"nun iptal edilmemesi/edilememesi halinde, "Hediye Kupon Kodu" bedeli kadar tutar iade bedelinden düşülecektir.

• “Hediye Kupon Kodu”nun kazanılması için gerekli olan toplam alışveriş tutarı hesaplanırken “Hediye Kupon Kodu” ile yapılan ödemeler dikkate alınmaz.

• “Kurumsal Hediye Çek”leri ile yapılan alışveriş tutarları üzerinde “Hediye Kuponu” hak ediş hesaplanamaz.

• Şahısların/ticari şirketlerin sahip olduğu IKEA Kurumsal Kart ile yapılacak kurumsal satışlarda ise, "Hediye Kuponu” kazanımı sağlanabilir ancak Kurumsal Kart Avantajları (İndirim, Nakliye vb.) ile “Hediye Kuponu” avantajları aynı anda kullanılamaz, iki avantajdan biri tercih edilmelidir.

• Mağazadan teslim al seçeneği ile yapılan alışverişlerde sadece İnternet Mağazasında kullanılabilen dijital Hediye Kupon kodu yaratılır. Mağazada ürün teslimi sırasında fiziksel olarak Hediye Kupon’u teslim edilmez.

• Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.

• İşbu kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bu hüküm ve koşulları herhangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.

• Bu madde ve koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekarlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.


IKEA İletişim

STOĞA GELİNCE HABER VER

Kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz.

Ticari Elektronik İleti Onayı

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

İletişim izinlerinizi Hesabım/Kişisel Bilgilerim sayfasından dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Sayfa Başına Git