Evde daha sağlıklı bir yaşamın tadını çıkarın.

Daha sürdürülebilir bir yaşam, çevreyi korumak kadar kişisel konforunuzla da ilgilidir. Size günlük yaşamınızda fark yaratabilecek iyi fikirler verebiliriz.

Surdurulebilirlik

Stor perdelerle ısı yalıtımı sağlayın.

HOPPVALS stor perdeler; havayı hapseden, ısı kaybını önleyen ve dışarıdan soğuk hava girişini engelleyen petek yapısına sahiptir. Bu sayede elektrik harcamalarınızı da azaltır.

HOPPVALS stor perdeler için tıklayın.

Hava kirliliği için perdeler

GUNRID hava temizleme perdesinin mineral bazlı kaplaması, havadaki partikülleri filtrelemek için (elektrik gerektirmeden) doğal ışık enerjisi kullanır. GUNRID hava temizleme perdesi, PET şişeler gibi kaynaklardan % 100 geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır.

Sağlıklı kalmak için hamle yapın.

Bir yetişkin, haftada en az 150 dakika orta yoğunlukta fiziksel aktiviteyi hedeflemelidir. Elbette, birçok kişi masa başı işlerde çalışıyor ve spor salonuna gitmek her zaman mümkün olmuyor. Ancak ev veya ofis için size bu konuda yardımcı olabilecek ergonomik ürünlerimiz var: LIDKULLEN tabure gibi. Taburenin özel mekanizması çalışırken vücudunuzu sürekli hareket halinde tutmanıza yardımcı olur. Sürekli kullanıldığında, bu ayarlanabilir tabure aslında kaslarınızı ve omurganızı güçlendirebilir ve size doğal olarak sağlıklı bir duruş kazandırabilir. Böylece hiçbir yere gidemeyecek olsanız bile hareket etmeye devam edebilirsiniz.

LIDKULLEN tabureler için tıklayın.

Sağlıklı çalışma alışkanlıkları

Sandalyenizde otururken vücudunuzu dik tutamıyor musunuz? Yüksekliği sabit çalışma masanızı ayarlanabilir bir çalışma masası ile değiştirin. Pozisyon değiştirdiğinizde kan dolaşımınız artar. Sırtınızı, boynunuzu ve omuzlarınızı rahatlatmanız kolaylaşır. Yaratıcılığınız artar ve daha iyi odaklanırsınız ve hatta artık içtiğiniz ekstra kahvelere ihtiyaç duymayabilirsiniz.

Çalışma masaları için tıklayın.

Daha iyi bir yarın için iyi bir gece uykusu

Uzmanlar, fiziksel ve zihinsel sağlık için yetişkinlerin her gece 7-9 saat uykuya ihtiyaç duyduklarını belirtiyor. Çoğu zaman, yaşam tarzı veya çevresel faktörler uyku miktarını veya kalitesini etkileyebilir. Stresi yönetmenin ve daha iyi bir iş-yaşam dengesi kurmanın yollarını bulmak hayati olabilir.

Ergonomik yastıklar için tıklayın.

Sürdürülebilirlik nasıl mümkün?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git