Evinize sonbahar havası gelsin.

Bu sonbahar dekorasyon, düzenleme ve saklama çözümleriyle evinizde değişiklik yapın. Hareketli yaz günlerini çağrıştıran canlı renkler ve enerjik desenler, yerini sakin ve içsel bir his yaratan uçuk pembe, bej, hardal sarısı ve kırık beyaz gibi pastel tonlarına bırakıyor. Siz de evde dinginliği yakalamak için renklerin ve desenlerin gücüne kendinizi bırakın ve akıllı depolama çözümleriyle gözünüze çarpan dağınıklığı azaltın.

IKEA'da Sonbahar

Düzenlemeye yatak odanızdan başlayın.

Bu kadar çok eşyanın yatak odanızda nasıl olup da toplandığını, düzenli bir şekilde giysileri ne zaman asmayı bıraktığınızı veya giysilerin ne zamandan beri askılarda üst üste yığılmaya başladığını hatırlamayabilirsiniz. Ama bilinen bir şey var ki, o da bu dağınıklığı ortadan kaldıracak bir çözüme ihtiyacınız olduğu. Çamaşır torbaları ve kapaklı kutularla işe başlayın, sezonluk kıyafetlerinizi askılara asın. Bunlar yeterli gelmezse çekmeceli raf üniteleri ekleyerek depolama alanını arttırmak iyi bir seçim olabilir.

Gardırobunuzu kolayca düzenleyin.

Bu sonbahar oturma odanızı yenileyin!

IKEA'da Sonbahar

Rahatlama alanınız, oturma odanız

Oturma odanız bir değişiklik istiyor. Modüler HAVSTA Serisi ile oturma odanıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Parçaları birbirinden bağımsız, tek tek de kullanabilirsiniz, istediğiniz parçaları birleştirerek de.

Oturma odanızı HAVSTA Serisi ile düzenleyin.

İçinizi ısıtan tekstiller sonbaharda sizi ısıtsın.

IKEA'da Sonbahar

Küçük eklemelerle büyük değişiklikler

Sonbahar rüzgarı evinizde dolaşırken siz de sıcak tutan örtülere ve battaniyelere sarılıp ısınabilirsiniz. Birbirini tamamlayan doğal tonlarla güz mevsiminin içe dönük ve romantik havasını kuvvetlendirerek minderde, perdede, halıda desenlerle mükemmel uyumu yakalayın.

Kanepelerinizi minderlerle tamamlayın.