SOLVINDEN ile aydınlık bir gece keyfi

SOLVINDEN dış mekan aydınlatmaları ile bahçeleri ve balkonları süsleyebilir ve aydınlatabilirsiniz. Güneş panelleri güneş enerjisini şarj edilebilen pillerin içinde depolar. Kordonsuz ve açıp kapama düğmeli olduklarından istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Lambaların içinde 20.000 saat ömürlü sabit LED ampuller bulunur.

Bahçe veya balkon aydınlatmasını planlarken sizin için seçtiğimiz LED'li dekoratif aydınlatmaları ve onlara uygun aydınlatma aksesuarlarını inceleyin.

Farklı renk ve tarzdaki aydınlatma dekorasyonlarını, LED'li aydınlatma zinciri ile birlikte kullanmanız gerekir. Mevsime ve zevkinize göre aydınlatmayı kişiselleştirebilir, aydınlatma dekorasyonlarını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Güneş ışığını enerjiye dönüştüren güneş paneli ile çalışan aydınlatmalar, enerji tasarrufu yapmanıza ve çevresel etkileri azaltmanıza yardımcı olur.

Sarkıt lambalarla keyifli ortam yaratın.

SOLVINDEN sarkıt lambalar, güneş ışığını enerjiye dönüştüren güneş paneli ile çalıştığı için enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Üstelik kablo veya fiş gerektirmediği için de kullanımı pratiktir. 1 adet, güneş enerjisi depolayan şarj edilebilir LADDA pil ile çalışan sarkıt lambalar yaklaşık 12 saat boyunca aydınlatma sağlar.

SOLVINDEN masa ve yer lambaları ve fenerlerle dekorasyonu zenginleştirin.

Güneş batınca eğlenceye ara vermek zorunda değilsiniz. LED'li güneş enerjili SOLVINDEN masa ve yer lambaları ile ortamı daha keyifli hale getirebilir, dış mekan dekorasyonunuzu lamba ve fenerlerle tamamlayabilirsiniz. Güneş enerjisinden en iyi şekilde yararlanmak için lamba abajurunu güneş ışığını doğrudan alabilecek şekilde yerleştirin.