2.500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz nakliye!
SAGOSKATT

Çocuklar tarafından tasarlanan ve sınırlı sayıda üretilen bir yumuşak oyuncak koleksiyonu olan SAGOSKATT oyuncaklar, Türkiye’de sadece İnternet Mağazasında satılarak, çocuklarla buluşmayı bekliyor.

IKEA Çocuk Ürün Tasarım Müdürü Nina Hughes, “Oyun, IKEA için ciddi bir iştir ve biz bunun çocuk gelişiminde ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bizim için hayatın her alanında oyuna yer açmak ve bu temel ihtiyacı karşılanamayan çocukları desteklemek son derece önemli.” diyor.

“Oynamaya ihtiyacı olan çocuklar için destek olmaya var mısınız?” mottosu ile düzenlenen kampanya ile IKEA, çocuklar için daha iyi bir geleceğe katkı sağlıyor.

1 Kasım - 20 Aralık 2020 tarihleri arasında www.IKEA.com.tr üzerinden alınan her SAGOSKATT yumuşak oyuncak için IKEA, MAYA Vakfına 5 TL bağış yaparak çocuklara yönelik psikososyal destek çalışmalarına katkıda bulunuyor.

SAGOSKATT çocuklar tarafından tasarlanan yumuşak oyuncak koleksiyonu:

“Ben sevdiğim bir hayvan olan lamayı çizdim. Ona her zaman sizin yanınızda olmasını ve size arkadaşlık etmesini söyledim. Siz de ona sevgi gösterin çünkü o çok özel.“
Christel, 6

“Benim yumuşak oyuncağım uğurböceği gibi giyinen bir fareye benziyor.Kıyafet balosu için kostüm değiştiriyor. Onunla oynayın ve ona iyi bakın.”
Maria, 9

“Bu yaşadığımız güzel gezegen ve bir gün Dünya’nın her köşesini patenle dolaşmayı hayal ediyorum. Yaşayabileceiğimiz tek bir gezegen var bu yüzden ona iyi bakmalıyız.”
Yo-Pong, 12

“Cadılar Bayramı temalı korkutucu arabam yatağımın altında park etmeyi ve davetsiz misafirleri uzak tutar. Arabamın düşmanları nasıl korkuttuğunu görünce siz de eğleneceksiniz.”
Ayaan, 8

“Ben şekeri çok severim ve benim yumuşak oyuncağım da çok şeker yiyor. Seyehat edebildiği ve diğer çocukları mutlu edebildiği için çok şanslı. Ona bolca sarılın.”
Cleménce, 8

“Benim yumuşak oyuncağım bir ayı ve gün boyunca bir köpeğin sırtında dolaşıyor. Tatlı ayıcık, yakında sevileceksin. Ona iyi davranın ve arada bir birlikte film seyredin.”
Sofia, 6

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git