Değerli Müşterilerimiz,

T.C. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan “Tam Kapanma Tedbirleri” başlıklı genelge uyarınca IKEA mağazalarımızın faaliyetlerine ara verdiği süre boyunca size online mağazamız www.IKEA.com.tr adresinden ve IKEA Mobil uygulamamızdan kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hizmetlerimiz ile ilgili güncellemeleri aşağıda inceleyebilirsiniz:

İnternet Alışverişlerinizde Teslimat
Anlaşmalı olduğumuz lojistik firması ve kargo şirketleri, ürünlerimizin bulunduğu depolarda hijyen ve dezenfeksiyon uygulamalarının sürekliliğini artırarak kesintisiz hizmet sunmaya devam edecektir.

Montaj Hizmeti
Mağazalarımız kapanmadan önce aldığınız montaj hizmetleri size iletilen tarihlerde gerçekleşecektir.
Mağazalarımızın kapalı olduğu süre boyunca www.IKEA.com.tr adresinden ve IKEA Mobil uygulamamızdan montaj hizmeti satın almaya devam edebilirsiniz.
Montaj hizmetimizi, hijyen ve sosyal mesafe prosedürlerini en üst seviyede uygulayarak veriyoruz.

Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al Hizmeti
Mağazalarımızın kapalı olduğu süre boyunca “Evden Alışveriş Yap, Mağazadan Teslim Al Hizmetine” ara verilmiştir.

Mağaza İade/Değişim İşlemleri
Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz, kullanılmamış ve iade/değişim süresi mağazalarımızın kapalı olduğu dönemde sona eren ürünlerin iade ve değişimlerini mağazalarımızın açılış tarihinden itibaren 30 gün içerisinde yapabileceksiniz.

Züccaciye Hediye Çeki Kampanyası
Züccaciye Hediye Çeki kampanyasından çek kazanan müşterilerimiz için, hediye çeklerinin son kullanma tarihi 30 Haziran 2021’dir. İnternet Mağazasından kazandığınız kuponları, internetten yapacağınız alışverişlerinizde kullanmaya devam edebilirsiniz.

www.IKEA.com.tr İade/Değişim İşlemleri
Mağazalarımızın kapalı olduğu dönemde www.IKEA.com.tr adresinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizin değişim işlemlerini, ürünler kullanılmamak kaydıyla, mağazalarımızın açılış tarihinden itibaren 30 gün içerisinde yapabileceksiniz.
www.IKEA.com.tr adresinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizin iade süreçleri için her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz.
İade taleplerinizi, siparişinizi teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde web sitemizde ve mobil uygulamamızda yer alan "Hesabım" bölümündeki “Siparişlerim” alanından iletebilirsiniz. Üye olmadan yapılan alışverişler için ise iade taleplerinizi, Anasayfa’da yer alan “İade/Değişim Talebi” sayfasından ilerleyerek iletebilirsiniz.
Bu süreçte göstereceğiniz anlayış için teşekkür ediyoruz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git