Değerli Müşterilerimiz,

Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz. COVID-19 salgını kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda IKEA mağazalarımızın faaliyetlerine 19.03.2020 tarihinden itibaren geçici bir süreliğine ara vermiş bulunuyoruz. Bu süre boyunca size İnternet Mağazamız www.IKEA.com.tr’den ve IKEA Mobil uygulamamızdan kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz. Mağazalarımızın faaliyetlerine ara vermeden önce yapmış olduğunuz alışverişleriniz ile ilgili satış sonrası hizmetlerimize mağazalarımız tekrar faaliyete başladığında devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Covid-19 salgını sebebi ile aldığımız önlemler kapsamında, çalışanlarımızın sağlığını korumak ve operasyonel verimliliğimizi sürdürerek sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam etmek için internet alışverişlerinde minimum sipariş bedeli 500 TL olarak belirlenmiştir.
İçinde bulunduğumuz zorlu dönemde, bu geçici uygulamaya gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Hizmetlerimiz ile ilgili güncellemeleri aşağıda inceleyebilirsiniz:

İnternet Alışverişlerinizde Teslimat:

Anlaşmalı olduğumuz lojistik firması ve kargo şirketleri, ürünlerimizin bulunduğu depolarda hijyen ve dezenfeksiyon uygulamalarının sürekliliğini artırarak kesintisiz hizmet sunmaya devam edecektir.

Montaj Hizmeti:

Mağazalarımızdan ve www.IKEA.com.tr’den verilen montaj hizmetimiz, mağazalarımızın tekrar faaliyete başladığı tarihten itibaren devam edecektir. İnternet mağazasından montaj hizmeti satın almış ama işlemi tamamlanmamış müşterilerimiz için, montaj hizmeti mağazalarımız tekrar faaliyete başladığı günden itibaren tamamlanacaktır. Mağazalarımızın tekrar faaliyete geçeceği güne dek montaj hizmeti için beklemek istemeyen müşterilerimize, montaj hizmeti ücret iadesi ile destek vermeye devam edeceğiz.

Mağaza İade / Değişim İşlemleri:

Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz, kullanılmamış ve iade/değişim süresi mağazalarımızın faaliyetlerine ara vermiş olduğu dönemde sona eren ürünlerin iade ve değişimlerini mağazalarımızın tekrar faaliyete başlayacağı günden itibaren 30 gün içerisinde yapabileceksiniz.

Çocuk Mobilyaları Hediye Çeki Kampanyası:

Çocuk Mobilyaları Hediye Çeki kampanyasından çek kazanan müşterilerimiz için, hediye çeklerinin son kullanma tarihi mağazalarımızın tekrar faaliyete başlayacağı tarihten itibaren uzatılacaktır.

www.IKEA.com.tr İade/Değişim İşlemleri:

Mağazalarımızın hizmet dışı olduğu dönemde www.IKEA.com.tr adresinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizin değişim işlemlerini, ürünler kullanılmamak kaydıyla, mağazalarımızın tekrar faaliyete geçeceği tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabileceksiniz. Mağazalarımızın tekrar faaliyete geçeceği güne dek beklemek istemeyen müşterilerimize ürün iadesi seçeneği ile destek vermeye devam edeceğiz.

İnternet Alışverişlerinizde Ürün Ekleme/Çıkarma İşlemleri:

Tamamlanan siparişler içerisinde ürün değişiklikleri yapılamamaktadır, dilerseniz siparişinizi iptal edip yeniden sipariş verebilirsiniz veya sipariş adresinize ulaştığında ilgili ürünü iade edebilirsiniz.

www.IKEA.com.tr adresinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizin iade süreçleri için kesintisiz destek sağlamaya devam edeceğiz. Taleplerinizi, bize ulaşın üzerinden Müşteri Hizmetleri İletişim Formu aracılığı ile bize ulaştırabilir veya 444 4 532 IKEA Çağrı Merkezi’nden iletebilirsiniz.

Bu süreçte göstereceğiniz anlayış için teşekkür ediyoruz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git