Sağlığınız bizim için önemli!

IKEA Türkiye olarak ziyaretçilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman önceliğimiz olmuştur. Mağazalarımızın tüm alanlarında düzenli olarak uyguladığımız hijyen çalışmaları, güncel gelişmelere bağlı olarak en üst seviyeye taşınmış olup, gün içerisinde sistematik olarak uygulanmaktadır.

Alışveriş arabaları, alışveriş araçları, teşhir alanları, merdiven korkulukları, asansör kabin ve düğmeleri, kapı kolları, müşteri danışma bankoları, ATM’ler, kasa noktaları ve pos cihazları gibi sık kullanılan alanlar rutin bir şekilde titizlikle dezenfekte edilmektedir.

Tüm ıslak zeminlerde “Profesyonel Nano Gümüş İyon Teknolojili Antibakteriyel Hijyen” uygulaması gerçekleştirilmiştir. Mağaza içi havalandırma sistemimizden %100 taze hava verilmekte olup, içerideki hava tekrar dolaşıma alınmadan dışarı atılmaktadır ve hava filtreleri düzenli bir şekilde değiştirilmektedir.

Müşteri restoranlarımızda ve gıda marketlerimizde en yüksek hijyen seviyesi için sanitasyon işlemleri titizlikle uygulanmaktadır. Sunulan ürünlerimizden ve mutfak ekipmanlarımızdan, düzenli olarak numuneler alınıp laboratuarlarda analiz edilerek maksimum seviyede hijyen sağlanmaktadır.

Minik ziyaretçilerimizin sağlığını ve güvenliğini sağlamak için çocuk oyun salonlarımız geçici bir süre ile tedbir amaçlı hizmet vermeyecektir.

Ziyaretçilerimize güvenilir ve hijyenik bir ortamda hizmet sunabilmek için en üst seviyede önlem almayı sürdüreceğimizi bilmenizi isteriz.

IKEA Türkiye
 

Sağlık Önemli
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git