PLATSA ile alışılmadık yerler için yeni depolama alanları

Her evde, doğru mobilya uymadığı için kullanılamayan küçük köşeler vardır. PLATSA, evin tüm odalarında kullanabileceğiniz, eğimli bir tavanın altına veya küçük alanlara göre uyarlayabileceğiniz, ihtiyaca göre özelleştirilebilir yeni bir modüler depolama sistemidir. Farklı yükseklik ve genişlikteki iskeletleri, çeşitli kapaklar, iç düzenleyiciler, ayaklar ve kulplar seçerek PLATSA'yı daha da kişiselleştirebilirsiniz.

PLATSA
PLATSA

Birbirine geçme ve sıkıştırma yöntemi ile monte edilen PLATSA gardırobunuzu ihtiyaçlarınız değiştiğinde kolayca yeniden kurabilir ve yeni özelliklerle tamamlayabilirsiniz. Sürgü kapaklar dar alanlarda yer kaplamazken PLATSA gardırobunuzun üzerine ekstra depolama alanı ekleyerek yeni saklama alanları kazanabilirsiniz.

Sizinle birlikte değişen bir saklama çözümü

Evlerde yaşam sürekli değişiyor. Eskiye oranla insanlar daha küçük alanlarda yaşıyor, sıkça taşınıyor veya evini ara sıra başkalarıyla paylaşıyor. PLATSA dolap sistemleri, yatak odasında, oturma odasında, veya antredeki ihtiyaçlarınıza kolayca uyarlanabilecek esnek saklama çözümleri sunar.

Kendi gardırobunuzu kendiniz tasarlayın.

PLATSA serisinden iskeletleri HJALPA ve LATTHET serilerinden iç ve dış düzenleyicilerle birleştirerek tam istediğiniz gibi bir depolama çözümü yaratabilirsiniz. Kravatlar, iç çamaşırları, eşarplar, pantolonlar, el çantaları ve takılar gibi asılabilecek malzemeler için uygun olan LATTHET giysi rayları ve kancalarıyla gardırobunuzun dışında saklama ve düzenleme alanları yaratabilirsiniz.

PLATSA

LATTHET askı ünitesini iskeletler arasındaki veya iskeletle duvar arasındaki boşlukları doldurmak için kullanarak ekstra askı alanı yaratabilirsiniz. Kulplar ise, kapaklarda delik açmanıza gerek kalmadan takıp çıkarabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Ayaklarla yükseltin.

PLATSA dolap sisteminizi LATTHET ayaklar ile yerden yükselterek ayarlayabilirsiniz. Böylece dolabınız hem havadar bir görünüm kazanır hem de altındaki zemini temizlemek kolaylaşır.

STUK Serisi ile her şeyin yeri belli.

PLATSA dolap sistemlerine uygun şekilde tasarlanan STUK düzenleyiciler ile aksesuarlarınızın, ayakkabılarınızın, kemerlerinizin, nevresimlerinizin hepsinin yeri belli. Bölmeli düzenleyiciler ve çeşitli ölçülerdeki kutular ile PLATSA gardırobunuzu kendinize göre düzenleyin, evden daha hızlı ve rahat çıkın.