1-30 Eylül tarihleri arasında İsveç Gıda Marketi’nden
yapılan 150 TL üzeri alışverişlerde nakliye ücretsiz!

IKEA Aile Kart

IKEA Aile Kartın sunduğu avantajları nelerdir?

IKEA Aile Kart ile yapacağınız 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde Maximum Kart* ve Worldcard** kredi kartlarına vade farksız 9 taksit; HSBC Advantage***, CardFinans**** ve Paraf***** kredi kartlarına vade farksız 6 taksit ile ödeme imkanı kazanırsınız.

Aile Kart sahipleri, yıl boyu değişen indirimli ürün fırsatlarından ve birçok kampanyadan faydalanırlar.

Her alışverişinizin %0,5'i kadarını IKEA Aile Para olarak biriktirip senenin son gününe kadar harcayabilirsiniz.

IKEA mağazalarındaki tüm aktivite ve yeniliklerden öncelikli haberdar olma fırsatı bulursunuz.

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximum kart, MercedesCard, Maximiles, İş'te Üniversiteli ve ticari kredi kartları için geçerlidir.
** Kampanyaya World Eko Worldcard haricindeki tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Kampanyaya dahil olan diğer banka Worldcardları için Yapı Kredi Bankası’ndan bilgi alabilirsiniz.
*** Tüm HSBC kredi kartları dahildir.
**** QNB Finansbank’ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.
***** Paraf, Parafly, Parafree, Sanal, Ek kart, Business Kartlar, Para Esnaf ve Para Kobi için geçerlidir.

IKEA Aile Karta nereden ve ne şekilde başvurabilirim? Kartı ne zaman kullanmaya başlayabilirim?

IKEA mağazalarındaki IKEA Aile Kart başvuru noktalarından birkaç dakika içinde ve ücretsiz olarak kartınızı edinebilirsiniz. Başvuru için 18 yaşından büyük olmak, T.C. kimlik ve cep telefonu numarasını bilmek yeterlidir. Yabancı uyruklu müşterilerimiz pasaport numarası ile Müşteri Hizmetlerine başvurabilirler. IKEA Aile Kartınız en fazla 30 dakika içinde kullanıma açılacaktır.

İnternet üzerinden başvurmak için tek yapmanız gereken buradaki bağlantı adresine tıklayıp elektronik başvuru formu sayfasına gitmek ve bu formu doldurmak. Sonrasında IKEA Aile Kartınızı size en yakın IKEA mağazasındaki restoran alanında veya kasalardan önce yer alan IKEA Aile Kart dokunmatik ekranlarından alabilir ve hemen fırsatlarla dolu alışverişe başlayabilirsiniz.

IKEA Aile Kart ile kredi kartı gibi ödeme yapabilir miyim?

IKEA Aile Kart çeşitli avantajlar sunan bir müşteri kartı olup, kredi kartı gibi bir ödeme aracı değildir. IKEA Aile Kartınız ile 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde Maximum Kart* ve Worldcard**  kredi kartlarına vade farksız 9 taksit;ve   HSBC Advantge***, CardFinans**** ve Paraf***** kredi kartlarına vade farksız 6 taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Maximum kart, Mercedescard, Maximiles, İş'te Üniversiteli ve ticari kredi kartları için geçerlidir.
** Kampanyaya World Eko Worldcard haricindeki tüm Yapı Kredi kredi kartları dahildir. Kampanyaya dahil olan diğer banka Worldcardları için Yapı Kredi Bankası’ndan bilgi alabilirsiniz.
*** Tüm HSBC kredi kartları dahildir.
**** QNB Finansbank’ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.
***** Paraf, Parafly, Parafree, Sanal, Ek kart, Business Kartlar, Paraf Esnaf ve Paraf Kobi kartlar için geçerlidir.

IKEA Aile Kartın ek kart seçeneği nedir?

Bir IKEA Aile Kart sahibi iseniz kendinize bağlı birden fazla ek kart oluşturabilirsiniz. Böylece ana kart sahibi olarak, size bağlı ek kart sahipleriyle birlikte IKEA Aile Para biriktirip ortak hesabınızdan IKEA Aile Para harcayabilirsiniz. Ana kartınıza bağlı bir ek kartı size en yakın IKEA mağazasındaki restoran alanından veya kasalardan önce yer alan IKEA Aile Kart dokunmatik ekranlarından oluşturabilirsiniz.

IKEA Aile Kartım yanımda olmadığında ne yapabilirim?

IKEA Aile Kartınız yanınızda olmasa dahi kasalarda TC kimlik numaranızı kullanarak tüm IKEA Aile Kart avantajlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Ancak kartınızda birikmiş puanlarınızı kullanmak isterseniz, güvenliğiniz açısından tek defaya mahsus kullanılan bir Geçici Kart edinmeniz gerekmektedir. Geçici kartınızı IKEA mağazalarındaki restoran alanında veya kasalardan önce yer alan dokunmatik ekranlardan birkaç dakika içinde kolayca edinebilir ve biriktirdiğiniz puanları hemen kullanabilirsiniz.

Geçici Kart nedir?

IKEA Aile Kart sahibi iseniz IKEA Aile Kartınız yanınızda olmadığında Geçici Kart kullanarak birikmiş puanlarınızı kullanabilirsiniz. Geçici Kart; güvenliğiniz açısından yalnızca kartın alındığı gün yapılan ilk alışverişinizde geçerlidir ve alışverişiniz sonrası sizden teslim alınarak imha edilir. Geçici kartınızı IKEA mağazalarındaki restoran alanında veya kasalardan önce yer alan dokunmatik ekranlardan birkaç dakika içinde kolayca edinebilir ve biriktirdiğiniz puanları hemen kullanabilirsiniz.

IKEA Aile Karta Özel İndirimli Ürünleri mağazada nasıl bulabilirim?

Dönemsel olarak değişen indirimli ürünleri, mağaza genelinde turuncu renkteki IKEA Aile indirim etiketlerinden takip edilebilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri; web sitesinden ve IKEA Aile Kart başvuru noktasındaki TV ekranından takip edebilirsiniz.

Kazandığım IKEA Aile Paraları mağazada nasıl ve ne kadar sürede kullanabilirim?

IKEA Aile kartınız ile yaptığınız alışverişin toplam tutarının %0,5'i kadarını IKEA Aile Para olarak kazanırsınız. Birikmiş puanlarınızı kazanıldığı senenin son günü mağaza kapanışına kadar IKEA mağazalarında mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Biriken IKEA Aile Paralar, yalnızca IKEA Aile Kart üzerinde ismi yazan kişi tarafından, IKEA Aile Kart ve kimlik ibrazı ile kullanılabilir. IKEA Aile Kart’ınız yanınızda değilse kartınızda birikmiş puanlarınızı kullanabilmeniz için, güvenliğiniz açısından tek defaya mahsus kullanılan bir Geçici Kart edinmeniz gerekmektedir. Geçici kartınızı IKEA mağazalarındaki restoran alanında veya kasalardan önce yer alan dokunmatik ekranlardan birkaç dakika içinde kolayca edinebilir ve biriktirdiğiniz puanları hemen kullanabilirsiniz.

IKEA Aile Kartı yurt dışındaki IKEA mağazalarında kullanabilir miyim?

IKEA Aile Kartı, sadece Türkiye'deki IKEA Mağazalarında yapılan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde geçerlidir.

IKEA Aile Kart ile yaptığım alışverişlerin faturasını ticari ünvan adına kestirebilir miyim?

IKEA Aile Kart, çeşitli indirim ve fırsatlar sunan kişiye özel müşteri kartıdır. IKEA Aile Kart ile yapılan alışverişlerde yalnızca IKEA Aile Kart üzerinde ismi yazan kişi adına fatura düzenlenebilir. Şahıs firmaları veya ticari ünvan adına fatura kesilemez. Ticari müşterilerimiz için pek çok avantajlar sunan IKEA Kurumsal Kart ile ticari ünvan adına fatura kesilebilmektedir.

Başvuru formunda TC Kimlik Numarasının alınması neden zorunlu?

Kartınızın içinde biriken puanların kullanımında güvenliğinizi sağlamak için IKEA Aile Kart'ı edinirken TC Kimlik numaranızı alıyoruz. Ayrıca, IKEA Aile Kartınızın yanınızda bulunmadığı zamanlarda TC Kimlik Numaranız ile IKEA Aile Para kazanabilir ve geçerli indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git