IKEA'da Alışveriş

15 Kasım 2016'dan itibaren alışveriş poşetlerimiz, kasalardan ücret karşılığı temin edilecektir. Kullanmadığımız her poşet sayesinde su ve enerji tasarrufu sağlayacağız. Poşet satışından elde edilen gelirle WWF Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) ile iş birliği yaparak Batı Anadolu'nun en büyük nehri Büyük Menderes'in korunmasına katkı sağlıyoruz.

Mekanik satış sistemi, en kısa tanımıyla kendi işinizi kendiniz yapmanız demektir. Yani alışverişinizi kolaylaştıracak şekilde gruplandırılmış mağazamızda kendi başınıza dilediğiniz hızda dolaşmak ve beğendiğiniz ürünleri etiketlerinde belirtilen depo noktalarından kendinizin alması demektir. Burada amacımız sizi sürece dahil etmek ve maliyetlerimizi düşürerek bunu fiyatlarımıza yansıtmaktır. Ürünlerimizi düşük fiyata sunmamızda rolünüz büyük!

Çünkü IKEA mağazalarında Mekanik Satış Sistemi uygulanıyor. Alışverişinizi yaparken ihtiyacınız olan tüm bilgileri teşhirde sergilenen üründe ve raflardaki ürünlerin etiketlerinde bulabilirsiniz. Fiyatları kolayca görebilir ve etikette belirtilen bölümden ürününüzü kendiniz alabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyarsanız satış ekibimiz her zaman yardıma hazırdır.