Genel Bilgiler

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için tek yapmanız gereken; ürünü orijinal ambalajında, fiş/faturasıyla birlikte satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde geri getirmenizdir. Faturanızın firma adına düzenlenmiş olması durumunda iade faturası ile değişim veya iade yapılabilir. Beyaz eşya, kesilmiş kumaş, bitki, mutfak tezgahı gibi siparişiniz üzerine kesilmiş/tasarlanmış ürünlerin iadesi yapılamaz.

IKEA Aile Kart ve IKEA Kurumsal Kart Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası'nda yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Ayrıca kartınız yok ise kart başvurunuzu Bodrum'da yapabilirsiniz.

Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası'ndan yapılan alışverişlerde ürünleriniz IKEA İzmir Mağazası'ndan gönderilmektedir.

Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası'ndan yapılan alışverişlerde ürünleriniz birkaç gün içinde teslim edilir.

IKEA Sipariş ve Teslimat noktası Konacık Mevkii Seyit Onbaşı Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Eğer Bodrum Merkez yönünden geliyorsanız; Turgutreis / Yalıkavak yönünde ilerlerken Bitez kavşağına gelmeden önce yolun sağında Sipariş ve Teslim Noktasını görebilirsiniz. Eğer Turgutreis/Ortakent yönünden geliyorsanız; Bitez Kavşağından sola dönüp, ikinci sokaktan Mehmet Akif Ersoy Caddesi istikametinde sağa ve daha sonra ilk sokaktan sola dönerek Sipariş ve Teslimat noktasına ulaşabilirsiniz.

Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası, haftanın 7 günü 10:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.