IKEA Kurumsal Kart

IKEA Kurumsal nedir, hizmetleri nelerdir?

IKEA Kurumsal Satış departmanı, inşaat firmasından emlak ofisine, kafeden otel işletmeciliğine, faaliyet alanınız ne olursa olsun IKEA mobilya ve aksesuarları ile çalışma ortamınızı hem keyifli hem de işlevsel hale getirmek için sizlere uygun çözümler sunan bir satış departmanıdır.

IKEA Kurumsal kimlere hizmet vermektedir?

Ofisler, restoranlar, oteller, ana okulları, eğitim kurumları, yurtlar, hastaneler, mağazalar ve benzer iş alanlarında faaliyet gösteren kurumsal firmalara hizmet vermekteyiz.

IKEA Kurumsal Karta nasıl sahip olabilirim?

www.ikeakurumsal.com internet adresimizden IKEA Kurumsal Kart Başvuru Formumuzu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Yeni oluşturulan kurumsal kart başvurularının onay süreci tamamlandıktan sonra kart kullanıma açılmaktadır.

IKEA Kurumsal indirim oranları nelerdir ve bu oranlardan yararlanmak için ne yapmalıyım?

IKEA Kurumsal Kart ile yapacağınız her alışverişinizde anında indirim kazanırsınız.

Kasa İndirimi:
0 - 4.999 TL arası > %3 indirim
5.000 - 9.999 TL arası > %4 indirim
10.000 TL ve üzeri > %5 indirim

Nakliye indirimi (Şehir içi):
3.000 - 10.000 TL arası %25 indirim
10.000 - 19.999 TL arası %50 indirim
20.000 TL ve üzeri ücretsiz

Montaj İndirimi:
0 - 9.999 TL arası siparişlerde montaj hizmeti bedeli faturanızın %9’u olarak hesaplanır.
10.000 TL ve üzeri siparişlerde montaj hizmeti bedeli faturanızın %7’si olarak hesaplanır.

IKEA Kurumsal Kart'a Sahip Olabilmek için Gerekli Evraklar:

Şahıs firmaları için:
Vergi levhası fotokopisi, T.C. Kimlik Numarası

Şirketler için:
Vergi levhası fotokopisi, imza sirküleri fotokopisi, şirket adına satın almaya yetkili kişileri belirten şirket antetli kağıdına yazılmış olan yetki belgesi (en fazla 3 isim)

NOT: Sizden istenilen bu belgeleri, imzalamış olduğunuz kart başvuru formu ile birlikte ilgili mağazaya, posta, e-posta veya faks yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Online olarak Kurumsal Kart başvurusu için www.ikeakurumsal.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Yeni oluşturulan kurumsal kart başvurularının onay süreci tamamlandıktan sonra kart kullanıma açılmaktadır

NOT: Kurumsal kart indirimleri ile sitede var olan kampanyalar birleşmemektedir. Müşteriler sitedeki kampanyadan yararlanmak isterse, kurumsal kartlarını girmeden alışverişi tamamlamalılar. 

İnternetten yapacağım alışverişlerde IKEA Kurumsal Kartı kullanabilir miyim?

İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde IKEA Kurumsal Kart’ınızı kullanabilirsiniz.

IKEA Kurumsalın ödeme avantajları nelerdir?

IKEA Kurumsal kartınız 250 TL'ye kadar olan mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde İş Bankası* ve Yapı Kredi Bankası** kredi kartları ile vade farksız 3 taksit, 250 TL üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinizde ise vade farksız 6 taksit fırsatı vardır.

IKEA Kurumsal Kart sahiplerine ise, 250 TL ve üzeri mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde İş Bankası* ve Yapı Kredi Bankası** kredi kartları ile vade farksız 9 taksit uygulanmaktadır.

HSBC***, QNB Finansbank**** ve Paraf***** kredi kartları ile tüm mobilya ve ev aksesuarı alışverişlerinde vade farksız 3 taksit imkanı bulunmaktadır. IKEA Aile Kurumsal sahiplerine ise, 250 TL ve üzeri alışverişlerinde HSBC***, QNB Finansbank**** ve Paraf****** kredi kartları ile vade farksız 6 taksit uygulanmaktadır.

Diğer banka kartlarındaki vade farklı taksit seçeneklerini öğrenmek için, Müşteri Hizmetleri’ne danışabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart, Maximiles, Mercedescard, şirket kredi kartları ve Maximum programına dahil Ziraat Bankası kredi kartları için geçerlidir.
** Kampanyaya World Eko Worldcard haricindeki tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka, Anadolubank ve TEB bireysel Worldcard’lar dahildir. Vakıfbank Worldcard'lar dahil değildir.
*** Tüm HSBC kredi kartları dahildir.
**** QNB Finansbank’ın tüm bireysel ve ticari kartları için geçerlidir.
***** Paraf, Parafly, Parafree, Sanal, Ek ve Business Kartlar için geçerlidir.

IKEA Kurumsalda nakliye ve montaj hizmet avantajı bulunmakta mıdır?

IKEA Kurumsal Kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizde, nakliye indirim avantajını kullanabilirsiniz.

Çoğu IKEA ürünü, müşterilerimiz tarafından kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlanır. Ancak tercih ederseniz, anlaşmalı montaj şirketi ile uygun bir ücret karşılığı bu hizmetten faydalanmanızı sağlayabiliriz. Sadece Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Mersin, Muğla, Yalova illerinin belirli ilçelerine montaj hizmeti verilmektedir.

IKEA Kurumsala nasıl ulaşabilirim?

Kurumsal satış ekiplerimiz sizlere hizmet vermek için hazırdır. www.ikeakurumsal.com internet adresimizde yer alan bu linkten bize ulaşabilirsiniz.
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git