Montaj Hizmeti

Ürünlerimi bir süre önce IKEA Mağazasından satın almıştım. Şimdi bu ürünler için montaj hizmeti satın alabilir miyim?

Son 6 ay içerisinde mağazalarımızdan yapmış olduğunuz alışverişleriniz için internetten montaj hizmeti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken yapmış olduğunuz alışverişe ait bilgi fişiniz veya e-arşiv faturanız ile linki kullanarak adımları takip etmek.

Ürünlerimi bir süre önce İnternet Mağazasından satın almıştım. Şimdi bu ürünler için montaj hizmeti satın alabilir miyim?

Son 6 ay içerisinde internet mağazamızdan yapmış olduğunuz alışverişleriniz için internetten montaj hizmeti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken yapmış olduğunuz alışverişe ait bilgi fişiniz veya e-arşiv faturanız ile linki kullanarak adımları takip etmek.

Hangi iller için montaj servisi satın alınabiliyor?

Sadece Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Mersin, Muğla, Yalova, Antalya illerinin belirli ilçelerine hizmet verilmektedir.

Montaj hizmeti fiyatlandırması hakkında bilgi alabilir miyim?

Hizmet verilen şehre ve ürün bedeline göre değişkenlik göstermektedir. Alışverişiniz esnasında otomatik olarak hesaplanan montaj hizmeti bedelini ödeme aşamasına geçmeden hemen önce görebilirsiniz.

Montaj hizmeti satın almıştım ancak şimdi vazgeçtim, ne yapmam gerekiyor?

Montaj Hizmeti iptal talebiniz için 444 4 532 no’lu telefon numarasından Müşteri Hizmetleri’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Montaj tarihim hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Sadece belirli il ve ilçeler için yapacağınız montaj alışverişiniz sırasında tahmini montaj tarihi tarafınıza iletilir. Bazı il ve ilçeler içinse montaj satın alım işleminden sonra montaj ekiplerimiz tarafından aranarak bilgilendirilirsiniz. İkinci ve net bilgilendirme montaj gününden bir gün önce SMS ile tarafınıza yapılır ve montaj yapılacak saat aralığı tarafınıza iletilir.

Montaj hizmetini taksitli ödeme imkanı bulunuyor mu?

Evet, montaj hizmeti satın alımlarında da taksitli ödeme mümkündür. Detaylı bilgiye Ödeme Seçenekleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Birden fazla siparişim için montaj hizmeti satın alabilir miyim?

Evet, montaj hizmeti satın alımlarında yeni fatura numarası ekleyerek birden fazla siparişte seçtiğiniz ürünler için tek seferde montaj hizmeti satın alabilirsiniz.

Demontaj hizmeti satın alabilir miyim?

Web sitemizden yapacağınız montaj hizmeti alımlarında demontaj hizmeti alımı mevcut değildir. Bu hizmeti mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git