Montaj Hizmeti

Son 6 ay içerisinde mağazalarımızdan yapmış olduğunuz alışverişleriniz için internetten montaj hizmeti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken yapmış olduğunuz alışverişe ait bilgi fişiniz veya e-arşiv faturanız ile linki kullanarak adımları takip etmek.

Son 6 ay içerisinde internet mağazamızdan yapmış olduğunuz alışverişleriniz için internetten montaj hizmeti satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken yapmış olduğunuz alışverişe ait bilgi fişiniz veya e-arşiv faturanız ile linki kullanarak adımları takip etmek.

Sadece Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Mersin, Muğla, Yalova illerinin belirli ilçelerine hizmet verilmektedir.

Hizmet verilen şehre ve ürün bedeline göre değişkenlik göstermektedir. Alışverişiniz esnasında otomatik olarak hesaplanan montaj hizmeti bedelini ödeme aşamasına geçmeden hemen önce görebilirsiniz.

Montaj Hizmeti iptal talebiniz için 444 4 532 no’lu telefon numarasından Müşteri Hizmetleri’ni arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sadece belirli il ve ilçeler için yapacağınız montaj alışverişiniz sırasında tahmini montaj tarihi tarafınıza iletilir. Bazı il ve ilçeler içinse montaj satın alım işleminden sonra montaj ekiplerimiz tarafından aranarak bilgilendirilirsiniz. İkinci ve net bilgilendirme montaj gününden bir gün önce SMS ile tarafınıza yapılır ve montaj yapılacak saat aralığı tarafınıza iletilir.

Evet, montaj hizmeti satın alımlarında da taksitli ödeme mümkündür. Detaylı bilgiye Ödeme Seçenekleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Evet, montaj hizmeti satın alımlarında yeni fatura numarası ekleyerek birden fazla siparişte seçtiğiniz ürünler için tek seferde montaj hizmeti satın alabilirsiniz.

Web sitemizden yapacağınız montaj hizmeti alımlarında demontaj hizmeti alımı mevcut değildir. Bu hizmeti mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.