YPPERLIG Koleksiyonu

Modern ihtiyaçlara ve isteklere göre uyarlanmış YPPERLIG Koleksiyonu, malzemelerin, renklerin ve üretim tekniklerinin birleşiminden doğdu. Bu koleksiyon için IKEA ile işbirliği yapan Danimarkalı tasarım ajansı HAY, YPPERLIG Koleksiyonunda kanepe ve sehpa gibi büyük parçalardan ikon haline gelmiş mavi IKEA taşıma çantası gibi küçük aksesuarlara kadar geniş bir ürün gamı sunuyor.

YPPERLIG Koleksiyonu

Sadeliğin güzelliği

Ahşap masa her zaman için İsveç mobilya geleneğinin vazgeçilmez bir parçası olmuştur. HAY de bu geleneğe bağlı kalarak modern bir yorum eklemek istedi. Sıkıştırılmış kağıt tekniği kullanarak ve iskeletin altına metal parçalar ekleyerek masaya ekstra dayanıklılık kazandırdı. Sonuçta ortaya, temiz ve doğal görünümlü, masif huş ayaklı, sağlam, beyaz ağartılmış dişbudak kaplamalı güzel bir masa çıktı.

"Bu koleksiyondaki gözbebeğimiz, bir kalıba sıvı plastik enjekte edilerek üretilen "tek parça sandalye". İşlem 30 saniye sürüyor ve ortaya rahat, hafif ve sağlam bir sandalye çıkıyor. Biz bu sandalyeyi o kadar çok sevdik ki, farklı modellerini de yaptık."

"Rolf ile birlikte HAY'i her zaman dekorasyonun, sanatın ve modanın ortasında bir yerde konumlandırdık. Tasarladığımız mobilyalar dekoratif, aksesuarlar ise modayla bağlantılı."

Mette Hay, HAY'in Kurucu Ortağı

Gündüz kanepe, gece yaylı yatak

Bazen basit bir şeyi başarmak göründüğünden daha zor olabilir. YYPERLIG yataklı kanepe gibi. Tasarım ekibi güzel görünümünün ötesinde rahat bir gece uykusu sağlayan bir ürün ortaya çıkarmak istedi. Bunun için yaylı yatağı kanepe minderi olarak kullandılar. Böylece 24 saat boyunca konfor ve rahatlık sunan iyi tasarlanmış bir kanepe ortaya çıktı.

Klasiğe modern dokunuş

IKEA taşıma çantasının dünyanın en tanınmış IKEA ürünlerinden biri olduğu düşünülürse Mette Hay, bu ikonik ürünün malzemesine ve ölçülerine dokunmadan, orijinaline sadık kalarak ona yeni bir görünüm kazandırmak istedi. YPPERLIG Koleksiyonu ile farklı renkler kazanan taşıma çantasına, çanta altına kadar uzanan naylon bant eklenerek dayanıklılığı arttırıldı.

İnce lamba

HAY'in tasarladığı yer lambası ve masa lambası incecik formuyla diğer LED'li lambalarından ayrılıyor. Hafif bir dokunuşla lambayı açıp kapayabilir, karartma fonksiyonu sayesinde ışık yoğunluğunu ortama göre ayarlayabilirsiniz. Göz kamaştırmayan bir aydınlatma veren lambanın ayarlanabilen kol ve başlığı sayesinde ışığı istediğiniz yöne kolayca yönlendirebilirsiniz.

YPPERLIG Koleksiyonu

2002 yılında Kopenhag'da kurulan HAY tasarım ajansının kurucuları olan Mette ve Rolf Hay çifti, modern yaşam için gelişmiş endüstriyel üretimi kullanarak mobilya yaratma konusunda uzmanlar. İkili dekorasyondan, modadan, sanattan ve sade, fonksiyonel ve güzel tasarımlı ürünlerden ilham alıyor.

+

Renkli tekstillerle tamamlayın.

Tekstiller YPPERLIG Koleksiyonunun önemli bir parçasını oluşturuyor. Minder kılıflarının çoğunun her iki tarafının da farklı desenlerde olması onları daha eğlenceli bir hale getirirken odaya kişilik ve sıcaklık katıyor.

YPPERLIG Koleksiyonu Ürünleri

Yeni
koyu kırmızı
58x38 cm
İnternete Özel İndirim
Orrsta mavi-siyah
Yeni
koyu yeşil
130x170 cm
Yeni
koyu kırmızı-noktalı
50x50 cm
Yeni
koyu kırmızı-çizgili
50x50 cm
İnternete Özel İndirim

YPPERLIG şamdan

16,99t
12,99t
açık yeşil
5 cm
İnternete Özel İndirim
koyu mavi-noktalı
50x50 cm
Yeni
açık gri-huş
150x35x90 cm
Yeni
açık gri
130x170 cm
Yeni
kahverengi
30 cm
Yeni
açık gri-huş
90x35x166 cm
İnternete Özel İndirim

YPPERLIG ayna

72,99t
59,99t
koyu kırmızı
30x26 cm
Yeni
yeşil
23 cm
İnternete Özel İndirim
koyu mavi-çizgili
50x50 cm
Yeni
koyu kırmızı-açık yeşil
28x20 cm
Yeni
açık kahverengi
33x33 cm
İnternete Özel İndirim
açık yeşil-noktalı
50x50 cm

 Canlı Destek