STOCKHOLM 2017 Koleksiyonu

İskandinavya’nın modern yaşam tarzını yansıtan yeni STOCKHOLM 2017 Koleksiyonu, evinizdeki mobilyalarınızla kolayca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış, malzeme olarak rattan ve camın öne çıktığı, parçaları özenle seçilmiş bir koleksiyon.

IKEA'nın temel ürün ailelerinden biri olan STOCKHOLM Serisi ilk kez 1984 yılında üretildi. STOCKHOLM Serisi yıllar içinde gelişti, yeni koleksiyonun ürünleri öncekinden farklıydı ama hepsinin ortak bir özelliği vardı: Ürünlerin form, işlev ve malzeme anlamında yüksek kalitede olması.

Tüm STOCKHOLM 2017 ürünleri için tıklayın.

STOCKHOLM 2017 Koleksiyonu

Ailece rahatlık için kadife kanepe

Rahatlığı ön planda tutan STOCKHOLM 2017 Koleksiyonundaki kırmızı, koyu mavi ve gri renkli kanepeler; büyüklüğü, geniş minderleri ve kadife dokusuyla bir kanepeden çok ailenin tüm bireyleri için bir konfor merkezidir.

STOCKHOLM 2017 Koleksiyonu
+

"Koleksiyonda kullanılan kuzey renkleri, yazın bile hep soğuk olan kuzey denizinin koyu mavisinden geliyor. Tekstil ürünleri ve minder kılıfları, gece ortaya çıkan yakamozlardan ve gökyüzünden suya yansıyan parıltılardan esinlenirken turuncular da batan güneşin renklerinden ilham aldı."

Yavaşça, mükemmel şekilde

Erişilebilir teknoloji sayesinde yaşam artık daha hızlı akıyor; sürekli hareket halindeyiz, eskisinden daha hızlı alışveriş yapıyoruz, çalışıyoruz, sosyalleşiyoruz, tüketiyoruz, pişiriyoruz ve hatta daha hızlı yiyoruz. Son yıllarda, "yavaş yaşam", ebeveynlik ve yemek pişirmeden modaya kadar her şeyi içeren dünya çapında bir fenomen haline geldi. Yeni STOCKHOLM 2017 Koleksiyonu, yavaş yaşamın hayatımıza kattığı değerleri öne çıkarıyor ve yavaş yaşamın kalitesini kutluyor.

STOCKHOLM 2017 Koleksiyonu

Çoğunluk için el yapımı

İsveç’te kültürel mirasın bir parçası olan cam üfleme sanatı, aynı zamanda cam imalatının geleneksel yöntemidir. Bu koleksiyondaki her bir karaf, kase ve servis kasesi yetenekli zanaatkarlar tarafından cam üfleme yöntemiyle üretildi. Ürünler el yapımı olduğu için de her biri farklılık gösterebilir.