SPRIDD ile düşünme, dans et!

SPRIDD, sürekli hareket halinde olan genç ruhlar için hayat dolu bir koleksiyon!

IKEA moda ile mobilyayı buluşturan arayışına devam ediyor ve şimdi de İngiliz moda tasarımcısı Kit Neale ile birlikte baskı tekniğiyle hazırlanmış çadır, çanta ve saklama kutularından ve daha pek çok eğlenceli parçadan oluşan SPRIDD’i sunuyor.

Dört müzik tarzından esinlenen koleksiyon, hareketli günlük hayatı tercih eden, mobil yaşayan ve seyahat etmeyi seven kişiler için tasarlandı.

Tüm SPRIDD ürünleri için tıklayın.

SPRIDD Koleksiyonu
SPRIDD Koleksiyonu
SPRIDD Koleksiyonu
SPRIDD Koleksiyonu

Çıkış noktası müzik ve hareketlilik

Gençlik kültüründen ve genç olmanın ne demek olduğundan ilham alan SPRIDD koleksiyonunda, siyah beyaz baskılar grunge ve metal müzik türlerinden, güçlü grafik ve renkler 1990'ların başında popüler olan hip hop kültüründen, kaleydoskopa benzer desenler elektronik ve dub kültüründen öğeler içeriyor.

“SPRIDD Koleksiyonu, gençlik kültüründen ve genç olmanın ne demek olduğundan ilham almıştır. Gençlik, insanların hayatında karışık bir dönemdir ve belki de en önemlisidir, bizi hayata hazırlar."

Kit Neale, tasarımcı

Ezber bozan bir koleksiyon

Eviniz ve daha fazlası için tasarlanan SPRIDD Koleksiyonu, sokağın enerjisini eve, evin konforunu sokağa taşıyarak mobil hayata IKEA yorumu getiriyor.

Hareket halinde olun!

Eğlenceyi hayatın tam ortasına taşıyan SPRIDD, gençlerin ve kendini genç hissedenlerin sadece evde değil, sokakta, ofiste, kampta, kısacası diledikleri her yerde eğlenmelerine imkan tanıyacak şekilde tasarlandı.

SPRIDD Koleksiyonu

“SPRIDD çadırları, silindir çantaları ve termoslarıyla neşeli bir koleksiyon. Bir de üniversiteye yanınızda götüreceğiniz kutular var. Onları alıp arabanıza, otobüse, trene veya uçağa koyup gidebilirsiniz. İşte bu sebeple taşınabilir bir koleksiyon.”

Kit Neale, tasarımcı