LATTJO Koleksiyonu

Her yaş için eğlence.

Oyun oynamak, yaş ayırt etmeksizin herkesi bir araya getirebilecek, sınır tanımayan bir eğlence kaynağıdır. Oyun oynarken farkında bile olmadan birbirimizi tanır, ilişkiler geliştiririz ve üstelik bunu yaparken çok da eğleniriz.

Bizce oyun oynamak sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de çok önemli. Araştırmalar oyun oynamak gibi herhangi bir “yetişkin” amaca yönelik olmadan gerçekleştirilen aktivitelerin sadece stresi azaltmakla kalmayıp, aynı zamanda yaratıcı düşünceyi ve hayal gücünü de geliştirdiğini gösteriyor.

Nicolas Cortolezzis
LATTJO Ürün Tasarımcısı

LATTJO Koleksiyonu

Eğitim ve eğlence bir arada

Kim demiş eğlenmek sadece koşuşturmacadan ibarettir diye? LATTJO koleksiyonu, eğitici oyunlarıyla size aksini göstermeye hazır. Çocuklarınızı, düşünürken eğlendirecek, eğlendirirken de eğitecek bu oyunlarla siz de harika saatler geçireceksiniz.

Tüm aile birlikte eğlenelim!

Çocukluğunuzu hatırlayın... Sokaklarda koşup oynadığınız, eğlenmekten nefes nefese kaldığınız o harika günleri gözünüzün önüne getirin. Sonra aynı heyecanı şimdi kendi çocuklarınızla, huzur dolu evinizde yaşayabileceğinizi! LATTJO, farklı kategorilerde oyunları, oyuncakları, kostümleri ve eğlenceli müzik aletlerini bir araya getiren, size çocukluk günlerinizi yeniden yaşatacak, çocuklarınızın ise eğlenceli saatler geçirmesini sağlayacak harika bir koleksiyon!

Hayal gücünün sınırlarında

Bir düşünün... Bu akşam eve döndüğünüzde ne olmak istersiniz? Bir kartal? Bir robot? LATTJO ile eğlencenin sınırı yok! Siz hayal edin, IKEA gerçeğe dönüştürsün. LATTJO koleksiyonunun sizlerle buluşturduğu kostümleri siz de çok seveceksiniz.

LATTJO Koleksiyonu
LATTJO Koleksiyonu

Ritmi yakalayın!

Müzik ruhun gıdasıysa, LATTJO ile ailece ruhunuzu beslemeye hazırlanın! Bu koleksiyon ile sizlerle buluşan eğlenceli müzik aletlerimiz, yalnızca evinize canlılık katmakla kalmayacak, aynı zamanda çocuklarınızın ritim duygularının ve el-göz koordinasyonlarının gelişimine de katkıda bulunacak.