JASSA Koleksiyonu

Güneydoğu Asya ve özellikle Endonezya’nın geleneksel tekniklerinden ilham alan JASSA Koleksiyonu, İskandinav tasarımına etnik bir bakış açısı getiriyor. Çoğunlukla rattan ve tekstil ürünlerinden oluşan koleksiyon, parlak renkleri ve eğlenceli desenleriyle baharın gelişini müjdeliyor.

Uzmanlık alanları farklı beş tasarımcının katkılarıyla sınırlı sayıda üretilen ve el yapımı ürünlerden oluşan JASSA Koleksiyonu, mobilya, tekstil ve aksesuarın renkli bir karışımı olarak ortaya çıkıyor.

Tüm JASSA ürünleri için tıklayın.

JASSA Koleksiyonu

Renkleri ve desenleri Endonezya tarzından ilham alan tekstil tasarımcısı Paulin Machado, "Pembe, sarı, mavi ve yeşilin ilk başta, nasıl bir uyum içinde olacağını merak ediyorsunuz ama sonra ortaya güzel bir tasarım çıkıyor!" diyor.

"JASSA, sadece renk ve desenlerin değil, birçok şeyin karışımıdır. Modern tasarımları doğal malzemelerle ve geleneksel el sanatları yöntemleriyle birleştirir. Sonuçta ortaya kumaşların ve mobilyaların eğlenceli, eşsiz ve birbiriyle uyumlu olduğu bir koleksiyon çıkar."

Karin Gustavsson, Yaratıcı Ekip Lideri

Her parça eşsiz

JASSA Koleksiyonu'na yakından bakarsanız her bir parçanın farklı olduğunu görebilirsiniz. Bir rattan kanepe diğerinden biraz daha kıvrımlı olabilir; dokusu bir miktar daha yumuşak ya da sert olabilir.

JASSA Koleksiyonu'ndaki mobilyalar, sepetler, bambu abajur başlıklarının dahil olduğu tüm doğal lifli parçalar %100 el yapımıdır.