Hayatı Yaşa!

IKEA'nın pozitif enerji yüklü yeni koleksiyonu IKEA PS 2017, özgürlüğü seçen ve fırsatları kaçırmayan, sıradanlığın dışına çıkmak isteyen özgür ruhlar için tasarlandı.

Şehir hayatının hareketliliğini eve taşıyan koleksiyonun sloganı: "Hayatı Yaşa!" IKEA PS 2017, hayatınızı dolu dolu yaşamanız, hem işlevsellik hem de görünüm anlamında evinizi istediğiniz gibi dekore etmeniz için sizi cesaretlendiren bir koleksiyon.

Tüm IKEA PS 2017 ürünleri için tıklayın.

IKEA PS 2017 Koleksiyonu
IKEA PS 2017 Koleksiyonu
IKEA PS 2017 Koleksiyonu
IKEA PS 2017 Koleksiyonu

Taşınabilir, uyarlanabilir, değiştirilebilir mobilyalar

IKEA PS 2017 Koleksiyonu, hayatın tadını çıkarmanıza izin veren, gittiğiniz yere kolayca taşıyabileceğiniz, size yük olan mobilyalar yerine yükünüzü hafifleten ve sizi özgürleştiren mobilyalar seçmekle ilgili.

IKEA PS 2017 Koleksiyonu

İstediğiniz gibi şekillendirin!
Hafif ve metal iskeletli köşe koltuğunu alın ve üzerine istediğiniz kadar minderi büküp kancalarla iskelete tutturarak kendinize rahat bir kanepe yaratın. Konforu yakalamak daha kolay olamazdı.

+
+
+
+
IKEA PS 2017 Koleksiyonu

"IKEA PS 2017'nin ana fikri, kentte yaşayan genç şehirliler için evdeki yeni ihtiyaçlarına uyacak, kolay taşınabilir, uyarlanabilir, değiştirilebilir bir koleksiyon oluşturmaktı."

James Futcher, Yaratıcı Ekip Lideri

IKEA PS 2017 Koleksiyonu
+
+

Her yönden aydınlanın.

Yönünü, yüksekliğini, açısını ve ışık yoğunluğunu kolayca ayarlayabileceğiniz IKEA PS 2017 aydınlatmalarını yerde, masada, duvarda ve tavanda kullanabilirsiniz. Mobil yaşayanlar için pratik bir çözüm olan ve fener olarak da kullanılan, metal kafes içindeki şarjlı lambayı ister yere koyun, ister askıya asın, ister masanızın üzerine yerleştirin.