GLÖDANDE Koleksiyonu

Tek hayalleri Dünya’yı daha iyi bir yer yapmak olan karakterlerin yaşadığı bir evren düşünün. Bu, GLÖDANDE, IKEA’nın tasarımcı Walter Van Beirendonck ile birlikte geliştirdiği sınırlı bir koleksiyon. Van Beirendonck’un enerjik ve alışılmadık hayal gücü, renkleri, dokuları ve baskıları tahmin edilemeyecek bir şekilde karıştırarak büyülü bir koleksiyon ortaya çıkarıyor.

Koleksiyon, “Wondermooi” dünyasına ait kesilmiş kumaşlardan, kırtasiye malzemelerinden, çantalardan, halılardan, yastıklardan ve porselenden oluşuyor. Evinizi tasarım ürünleriyle dekore etmenin ne kadar eğlenceli olduğunu hatırlatan bir başka koleksiyon!

Tüm GLÖDANDE ürünleri için tıklayın.

GLÖDANDE Koleksiyonu
GLÖDANDE Koleksiyonu

KWADE TIJGER
Süper kahraman Wondermooi. Kaplan çizgileri ve iri kasları kötü adamları uzak tutuyor. Kafasındaki kutuyla neler olduğunu rahatça görüyor ve bulut dünyasının mutlu ve güvende olması için hep görev başında.

VLIEGMACHIEN
Bazen cesur bazen utangaç Wondermooi. Tehlikeli görevlerin üstesinden gelmesi gerektiğinde gitmek istediği yere doğru kanatlarını çırpıyor. Aynı zamanda yatağa ihtiyacı olmayan tek Wondermooi, ayakta baş aşağı uyumaya bayılıyor.

ROOD
Güneş ve Ay tanrıçası. Wondermooi’lerin lideri olan ROOD akıllı ve daima barışçıl çözümden yana. ROOD’un diplomatik becerileri ve ruhani yaklaşımı bulut dünyasında her zaman işe yarıyor.

SPIEGEL
Küçük oluşu ve sevimli yüzü, onu en şirin Wondermooi yapıyor. Ayakları büyük olabilir ama bulutların üzerinde hiç ses çıkarmadan yürüyor.

1000G
Vücudunun her yerinde gözleri olan 1000G, en dikkatli Wondermooi. Doğduğu andan itibaren arkadaşlarını kolluyor. Yardımsever ve ilgili olması onun en iyi özellikleri.

Wondermooi’nin Hikayesi

GLÖDANDE Koleksiyonu
GLÖDANDE Koleksiyonu
GLÖDANDE Koleksiyonu

Siz de VLIEGMACHIEN gibi baş aşağı asılıp uyumayanlardansanız, bizler için %100 pamuklu minder kılıfları var, hem de yumuşak rahatlığınız için 8 farklı tasarımda.

Harika bir gece uykusu, GLÖDANDE nevresim takımıyla başlar. VLIEGMACHIEN’in güzel tüyleriyle kaplı nevresim takımıyla siz de hayal dünyasına uçmaya hazırsınız.

GLÖDANDE Koleksiyonu
GLÖDANDE Koleksiyonu