Daha yeşil bir yaşam için

Yaşamınıza biraz daha yeşillik katın, bu hem size hem evinize hoş bir hava verir. Ayrıca dünyamıza da katkıda bulunmuş oluruz. Sudan ve enerjiden tasarruf etmek, artıkları ayırmak, ne zaman ve nerede yapabiliyorsanız çevremiz için küçük faydalı şeyler yapmak ve bundan keyif almak, doğal materyallerden üretilmiş ürünler tüketmek. Bunlar eğlenceli, kolay olduğu halde dünyamız için fark yaratan şeyler.

IKEA, ANVANDBAR koleksiyonuyla evinizdeki günlük yaşantınızı kolayca ve keyifle kucaklamanız için doğal materyallerden yapılmış ürünleri getiriyor.

Tüm ANVANDBAR ürünleri için tıklayın.

ANVANDBAR Koleksiyonu

Daha yeşil bir yaşam tarzı için fikirler

İyi bir şey yaparken eğlenmek ister misiniz? Hem de daha az harcayarak? Evinizden başlayın. Evde yaptığımız seçimler gerçekten fark yaratabilir. ANVANDBAR Koleksiyonu, enerji, su ve atık tüketimini azaltarak geri dönüşüme ve yeniden kullanmaya yönelik yaratıcı fikirler ve basit ipuçları veriyor. Evinizi yeşillendirmek artık hem daha kolay ve hem de eğlenceli.

ANVANDBAR Koleksiyonu

Ekolojik sistemin bir parçası olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Fidanlarınızı saksıya dikmeden önce içi su dolu cam vazoda köklenmelerini sağlayarak kendi bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz. Cam, kökten yaprağa bitkinin tümünü görmenizi sağlar.

Doğada bitkilerin sulanmaya ihtiyacı yoktur, bunu yağmur yapar. Doğal kilden yapılmış, kendi kendini sulayan ve sürekli nemli kalan saksılar ile bitkileriniz ihtiyaç duydukları suyu ve nemi alırlar. Özellikle fesleğen ve maydanoz gibi bol neme ihtiyaç duyan bitkiler için idealdir.

ANVANDBAR Koleksiyonu
ANVANDBAR Koleksiyonu