IKEA Türkiye Mağazaları'nda ve Merkez Ofisi'nde farklı departman ve bölümlerde yetkinliklerinize uygun iş fırsatları bulabilirsiniz. Perakende'de kariyer yapmak istiyorsanız IKEA Türkiye tam size göre!

Satış

Satış

Mağaza Satış Departmanı çalışanlarımız günlük olarak IKEA ürün gamı ve self servis konseptiyle müşterilerimizle iletişim halinde olurlar. IKEA müşterileri, IKEA Konsepti ve IKEA ürün gamıyla ilgili bilgi ve perakende tutkusu Satış Ekibimiz için vazgeçilmezdir. Merkez Ofis Satış Ekibimiz ise ürün gamı yönetiminden sorumludur.

Com&In

Com&In

Bir ev dekorasyon şirketi olarak bu konudaki uzmanlığımızı müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmak amacıyla Mağazalarımızda ve Merkez Ofis'imizde İç Mekan ve Görsel Tasarım ekipleriyle çalışırız.

Lojistik

Lojistik

Lojistik Departmanı ürünlerin mağazalarımıza mümkün olan en düşük maliyette ve çevreye en az zararı vererek ulaşmasını sağlar. Lojistik Departmanı; Depo, Ürün Dolum, Satış ve Tedarik Destek, Planlama, Operasyon ve İthalat Bölümleri'nden oluşur.

Yiyecek ve İçecek

Yiyecek ve İçecek

Yiyecek ve İçecek Departmanı çalışanları Restoran ve İsveç Gıda Marketi gibi satış alanlarımızda iç ve dış müşterilerimize hizmet sunar.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

IKEA'da Müşteri Hizmetleri hem mağaza içi, hem mağaza dışı rolleri kapsar. Bu, Resepsiyon ve Çocuk Oyun Alanından, Değişim ve İade, Kasa ve Çağrı Merkezi alanlarına kadar her yeri içermektedir.

Finans ve Operasyon

Finans ve Operasyon

Finans çalışanları finansal konular ve bu konuların operasyona etkileri ile ilgilenirler. Mağazalarımızda; Bütçe ve Raporlama, Muhasebe, Bakım Onarım, Ürün Geri Kazanım ve Bilgi İşlem Bölümleri'nden oluşur. Merkez Ofis'imizde ise bu bölümlere ek olarak Hazine, İç Denetim ve Satınalma Bölümleri yer almaktadır.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları ekiplerimiz işe alım, eğitim ve gelişim, ücretlendirme ve çalışan ilişkileri süreçlerinin yapılandırılması ve yürütülmesi ile kültürün korunmasında aktif olarak rol alırlar.

Kurumsal Satış ve E-Ticaret

Kurumsal Satış ve E-Ticaret

Kurumsal Satış Bölümü mağazalarımızda ve saha satış ekipleriyle kurumsal müşterilerimize hizmet verirler. En yeni satış kanalımız olan E-Ticaret ekibimiz ise Satış, Müşteri Hizmetleri ve Lojistik alanlarında Online müşterilerimiz için çalışırlar.

Pazarlama ve İletişim

Pazarlama ve İletişim

Merkez Ofis'imizde yer alan Pazarlama ve İletişim Departmanı mağaza içi ve dışı tüm pazarlama aktivitelerinin oluşturulmasından ve IKEA Marka Kimliği'nin lokal pazarda yansıtılmasından sorumludur. Pazarlama kanallarımız IKEA Kataloğu, IKEA Türkiye web sayfası, broşürler, reklam ve ilanlar gibi araçlardan oluşur.