1

IKEA kültürüne uygun adaylar seçeriz

IKEA Türkiye çalışanları mütevazı, sorumluluk almaya istekli, motivasyonu yüksek ve takım çalışmasına inanan kişilerdir. Bizim için eğlenerek çalışmak çok önemlidir; dolayısıyla IKEA Türkiye'de çalışmak için birçok sebep olsa bile, çalışanlarımıza neden burada olmak istediklerini sorduğunuzda hep aynı cevabı alırsınız: "Çalışma ortamı çok keyifli!"

2

Hatalarımızdan ders alırız

IKEA kültüründe bir söz vardır: "Hata yapmak doğaldır ve herkes hata yapabilir." Biz hata yapmanın gelişim ve öğrenme yollarından biri olduğuna inanırız.

3

Değişime olanak sağlayan kariyer fırsatları sunarız

IKEA perakendeciliği içerisinde potansiyel sahibi olduğunu düşündüğümüz çalışanlarımıza her fırsatta farklı iş olanakları yaratırız.

4

Bugün İstanbul, yarın Ankara

IKEA Türkiye şu an 4 ayrı şehirde 5 farklı mağaza ve Merkez Ofis ile farklı kariyer olanakları sunmakta ve büyümeye devam etmektedir. Bize göre bir mağazadan diğer bir mağazaya geçiş doğal bir kariyer yoludur.

5

Egolarımızı dışarıda bırakırız

Bizler süslü ünvanlara ve özel odalara ihtiyaç duymayız, çalışanlarımızın egolarını dışarıda bırakmalarını bekleriz. Böylece ekip olarak işimizi daha hızlı, verimli ve eğlenceli bir şekilde yaparız.

6

Kendi başınıza her şeyi öğrenebilirsiniz

Sorumluluk verilmesini beklemeden işi öğrenmek ve inisiyatif almaktan keyif alıyorsanız, IKEA Türkiye tam size göre.

7

IKEA Türkiye büyük bir ailedir

İşyerinde birlikte çalıştığınız kişiler aynı zamanda sizin arkadaşlarınızdır. Bir şeyler paylaşmak istediğinizde sizin gibi binlerce insan bulabilirsiniz, burası aynı zamanda çok büyük ailedir.