IKEA İyi Fikirler - Yenilikçi ve kullanışlı öğrenci odası fikirleri
IKEA İyi Fikirler - Yenilikçi ve kullanışlı öğrenci odası fikirleri

Anlık popüler bir etki yaratmak için renkli ya da desenli tekstiller seçin. Tek kişilik karyolanıza lastikli bir çarşaf ve 'kanepe modu' için birkaç minder ekleyerek veya divanı 'çift kişilik karyola modu'na genişleterek daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. Bir masa tablasının altında tekerlek monte ederek hareketli bir çalışma alanı yaratın. Resimlerinizi bantla veya perde halkalarıyla asmayı deneyin, böylece istediğiniz zaman değiştirmesi kolay olacaktır.

IKEA İyi Fikirler - Yenilikçi ve kullanışlı öğrenci odası fikirleri

Çalışma masanızı ihtiyaçlarınıza ve alışkanlıklarınıza göre düzenleyin. Biz, çalışma masasını hem güneş ışığını alan hem de mahremiyeti koruyan perdelerin bulunduğu pencerenin önüne çektik. Sandalye yerine vücut duruşuna iyi gelen yüksek bir tabure kullandık. Resim malzemelerinizi koyduğunuz bölmeli kutu için çalışma masanızda yer açın, resim yaparken istediğiniz kadar masada yayılabilirsiniz.

Eşyalarınızı sevseniz bile her an onları görmek istemeyebilirsiniz. Açık raflardaki eşyaları gizlemek için eğlenceli bir kumaşı kancalara asarak bir perde yapın. (Dikiş gerektirmeyen yöntem için, kumaşın üzerine kalın bir bant yapıştırın ve delikler için ince kesikler açın.)

Odanız için yeni mobilya alırken farklı fonksiyonlara sahip mobilyalar olmasına dikkat edin. Biz, yüksekliğinin ayarlanabilmesi, tekerlekli ve raflı olması ve yaratıcılığa olanak tanıması gibi nedenlerden ötürü bu ayaklı askılığı seçtik. Giysilerinizi klipsli askılara asabilir, diğer aksesuarlarınızı bölmeli düzenleyicinin ceplerinde saklayabilirsiniz. Kişisel pratik depolama ihtiyacınız için bunların yanına bir sepet ya da birkaç kutu da ekleyebilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git