Ideas – Home 8 - Yeniden kullanın, onarın, geri dönüştürün ve yeniden tasarlayın: IKEA ile daha sürdürülebilir bir yaşam

En baştan başlayalım

Daha çevreci olma süreci, ürün geliştirme aşamasından başlar. Her ürün yeniden kullanılacak, yenilenecek, yeniden üretilecek ve sonuç olarak geri dönüştürülecek şekilde tasarlanmalıdır. Bugüne kadar 9.500 ürünü çevrecilik açısından değerlendirdik ve bu sayede mevcut kapasitemizle ilgili daha net bir görüşe sahip olduk. Bir sonraki adım tüm ürünlerimizi aynı sürece dahil etmektir.

Artık kağıtlar halılara dönüşüyor

TANUM halı, IKEA pamuklu tekstil ürünlerinin üretiminden artan atıklar kullanılarak elde dokunuyor. Bu sayede hem atıklar değerlendiriliyor hem de halılar özgün desenlere sahip oluyor.

TANUM halıları inceleyin
 
 
Ideas – Home 8 - Yeniden kullanın, onarın, geri dönüştürün ve yeniden tasarlayın: IKEA ile daha sürdürülebilir bir yaşam

Uygun bütçeli ve sürdürülebilir tercihler

IKEA mağazasından ayrılmadan önce Fırsat Köşesine mutlaka uğramalısınız. Burada iade edilen ürünleri, ilgili bölümlerde sergilenen teşhir ürünlerini, ürün gamındaki son kalan ürünleri ve üretimi sonlandırılan parçaları, asıl fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Ürettiğimiz her parçanın uzun ve faydalı bir kullanım ömrüne sahip olmasını amaçlıyoruz ve bu bölüm de amacımıza ulaşmamıza yardımcı oluyor.

Düşük bütçeyle daha sürdürülebilir bir yaşam

 

Ideas - Home 8 - Yeniden kullanın, onarın, geri dönüştürün ve yeniden tasarlayın: IKEA ile daha sürdürülebilir bir yaşam

Sürdürülebilir ürünler

En sürdürülebilir mobilyanın halihazırda üretilmiş olan mobilya olduğunu unutmayın. İade edilmiş ürünleri tercih ederek hem bütçenize hem de dünyamıza katkıda bulunabilirsiniz.

IKEA'da sürdürülebilirlik
 

Uzun ömürlü mobilyalar

Ürünlerimizin daha uzun ömürlü olmasını sağlamanın en önemli yolu, onarılabilecek, yükseltilebilecek ve her zaman kullanılabilecek parçalar tasarlamaktır. Modüler mobilyalar ya da tamamen çıkarılabilir kanepe kılıfları tasarlayarak onarılmalarını ve değiştirilmelerini kolaylaştırmak için temel parçalar üreterek ürünlerimizin daha uzun süreler boyunca faydalı bir şekilde kullanılabilmesini sağlamak için yeni yollar keşfediyoruz.

Kendi banyonuzu tasarlayın

ENHET banyo serisi, ihtiyaç duyduğunuz sayıda ünite ekleyebilmenin yanı sıra kolayca demonte etme imkanı da sağlıyor. Bu sayede evinizi değiştirdiğiniz zaman banyonuzu yanınızda taşıyabilirsiniz.

ENHET banyo ürün serisini inceleyin

 

Alışveriş torbanızı birden çok şekilde kullanabilirsiniz

Hem alışveriş torbası hem çamaşır sepeti hem de saksılık olarak kullanabileceğiniz FRAKTA torba fonksiyonel kullanımıyla her an yanınızda olacak!

FRAKTA torba için tıklayın
 
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git