Sizin ve bebeğiniz için bir oda

İyi haber, daha sevimli bir oda arkadaşına sahip olamazdınız. Daha az iyi olan haber, bir süre deliksiz gece uykusu hayal olabilir. İster ilk birkaç aylık, ister daha uzun vadeli bir düzenleme olsun, bu iki yatak odası, bebekle birlikte paylaşılan ortak bir alanın kesinlikle yapılabilir olduğunu gösteriyor.

Bebeğinizi yakın tutmak sizin, onların güvenliğini sağlamak bizim önceliğimiz. Bu sade bebek karyolası, en uygun fiyata iyi ve güvenli bir uyku sunar.

Bebekler sevgiye ve ilgiye çok ihtiyaç duyarlar, çok büyük bir depolama alanına değil. Şimdilik, raflı bir alt değiştirme masası ve duvardaki birkaç kanca işinizi görecektir.

Bu emzirme yastığı, beslenme süresini ve kucaklamaları daha rahat ve güvenli hale getirir. Yastığın kılıfı saf, doğal malzemelerden, dolgusu ise geri dönüştürülmüş pet şişelerden yapılmıştır. Sonuç, yumuşak, rahat ve daha sürdürülebilir bir yastık.

Odayı bir perdeyle bölmek, bebeğinizi yakınınızda tutarken size de özel bir alan sağlar.

IKEA - İyi Fikirler - Yeni artı biriniz için yer açın
 
 

Rahat bir koltuk da aynı işi gördüğü sürece özel bir emzirme koltuğuna ihtiyacınız yok. Bebeğiniz büyüdüğünde, kılıfını değiştirerek evin diğer odalarında kullanabilirsiniz.

Yaşasın! Bebekler bez kullanımından mezun olduktan sonra alt değiştirme masasını bir şifonyere dönüştürebilirsiniz.

Bir sonraki aşama düşünülerek tasarlanan bebek odası

Çok hızlı büyüyen minikler için burada uzun süre kullanılmak üzere tasarlanmış iki oda var. Bu odalar, cinsiyetten bağımsız renkler, uzayabilen karyolalar ve birkaç iyi fikir ile çocukların hayatlarındaki birçok dönüm noktasına tanık olabilir ve 2 numaralı bebek gelirse de kolayca ona uygun şekilde yeniden düzenlenebilir.

Bu bebek odasındaki beyaz duvarlar, nevresimden, oyuncaklardan, halıdan etkilenerek ortaya çıkan bir dizi eser için boş bir tuvaldir. Gelecekte “büyük çocuk” duvar için kendi istediği rengi seçtiğinde, bu kolay bir güncelleme olacaktır.

Sirk çadırı tavanı şehirde uzun süre kalmasa bile, beyaz veya çam mobilyalar (uzayabilen karyola da dahil) duvarlar hangi renk olursa olsun her zaman harika görünecektir.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git