IKEA İyi Fikirler - Yemek masasını aile eğlencesine dönüştürün
 

Yemek yemekten fazlasını yapın.

Gerçek yiyecek sevgisi erken yaşta ve genellikle küçük görevlerle başlar. Çocukları aile yemeğinde tatlıyı kara benzeyen pudra şekeri ile süslemek gibi küçük roller vererek meşgul edin. Bunu yemek masasında yapmaları yüksek mutfak tezgahında yapmalarından daha kolay olacaktır.

IKEA İyi Fikirler - Yemek masasını aile eğlencesine dönüştürün
 

Masanıza farklılık katın.

Birbiriyle uyumlu tabak çanağı unutun. Ne de olsa işin sırrı birliktelik, mükemmellik değil! Bu yüzden en sevdiğiniz sofrayı büyükleriniz için kurun ve aynı masada küçükler için daha renkli ve çocuk dostu bir düzen yaratın. Böylece siz de kırılmış tabak çanak için endişelenmek zorunda kalmazsınız. Çünkü çocuklar eninde sonunda yemekleriyle oynayacaklar!

Aşçının köşesi

Elbette akşam yemeğini mutfakta hazırlayabilirsiniz, fakat neden yemek masasındaki sohbetten ve kahkahalardan uzak kalasınız? Dayanıklı, büyük kesme tahtalarıyla ve en sevdiğiniz bıçağınızla, yemek masası da yemeğinizi hazırlayabileceğiniz herhangi bir yer kadar iyidir.

“Paylaşımlarda bulunmak, plan yapmak ve hayaller hakkında konuşmak için en favori yerim, sevdiklerimle birlikte oturduğum yemek masasıdır.”

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git