Herkesi bir yemek takımı ile selamlayın.

Küçük bir odayı çok sayıda kişiye ev sahipliği yapacak şekilde düzenlemek, biraz hazırlıkla mümkün olabilir. Her misafir için önceden paketlenmiş akşam yemeği çantalarını kancalara asmak gibi. Böylece kalabalık bir buluşma olsa bile size kişisel dokunuşlar için yer kalır.

Paylaşılan alan, paylaşılan zihniyet

'Kişisel akşam yemeği seti' şeklinde hazırlanmış bir hediye, açık büfe ve serbest oturma düzeni gibi bir mütevazilik göstergesi olabilir. Ayrıca, bir araya gelip iyi bir başlangıç yapmak için de bir hediye çantası gibisi yoktur.

IKEA İyi Fikirler - Yatılı misafirlerinize bir ziyafet çekin.
 

Herkesin yerini ayırın.

Her misafire özel kullanabileceği bir yer tasarlamak; bu, odanın bir köşesi ya da sadece eşyalarını asmak için bir kanca olabilir, alanı rahatlatır ve kontrol altında tutar.

Büyük akşam yemeği planlarına uygun küçük bir masa

Self-servis ve serbest oturma düzeni ile yemek masasına bağlı kalmadan küçük bir alan işinizi görür. Servise hazır hale getirdiğiniz tekerlekli mutfak adası, kolayca hareket ettirilebilir veya kenara çekilebilir.

“Evinizin büyük bir aile kutlaması yapamayacak kadar küçük olduğunu düşünmeyin. Bunu lehinize çevirin! İşlerin yolunda gitmesi için önceden hazırlanın ve bu sınırlı alanı sıcak bir ortam yaratmak için kullanın. ”

Hazırlaması, servisi ve temizliği kolay!

Cam kavanozlar önceden hazırlanmış yemekleri servis etmek için idealdir. Böylece servis ve temizlik işlerini en aza indirebilirsiniz. Daha da iyisi, tüm yiyecekler iştah açıcı görünür.

En tatlı bölümü sona saklayın.

Herkesin karnı doyduktan sonra sıra, yemek odasını tekrar oturma odasına dönüştürmede. Büfeyi ile mutfak adalarını kenara çekin ve kendinize ve konuklarınıza tatlı bir ödül verin.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git