Tavanda depolama

Yatak odanızda depolama seçeneklerinin tükendiğini düşünüyorsanız, karyolanızın üstündeki boş alanı kullanın! Bu, aynı zamanda bir yatak tentesine sahip olmak için iyi bir bahane olur. Biz burada MULIG duvar askılarını birleştirerek yeni bir depolama alanı oluşturduk. (Her parçanın güvenli bir şekilde takıldığından emin olun.)

Faydalı kenarlıklar

Karyolanın etrafını MÖJLIGHET karyola cebi gibi cepli bir kenarlıkla kaplamakile dekoratif bir çerçeve yapmanın yanı sıra yanınızda bulunmasını istediğiniz eşyalarınız için harika bir yer yaratır ve bu geniş alanı kullanmanıza imkan tanır.

Kumaş fazlasından cepler

Perdeleriniz biraz uzun mu? Harika! Ceplerin olmasını istediğiniz yükseklikten bir parçayı yukarı doğru katlayıp dikin. Oluşan bu küçük cepler, saç fırçalarından sprey şişelere kadar neye ihtiyacınız varsa elinizin altında durur.

Rahatlık ve depolama gerçek anlamda iç içe.

Şapka, atkı, yorgan gibi yer kaplayan mevsimsel tekstiller neredeyse yılın yarısı kullanılmaz halde durur. Boş minder kılıflarını, buruşmasından korkmayacağınız bu tekstillerle doldurarak bir sonraki kullanıma kadar sizi rahat ettirecek bir şekilde saklayabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git