Ev Ziyareti: Yatak odasında bahar hazırlıkları

17.04.2018

Yatak odanızda yapacağınız birkaç küçük dokunuş, ilkbaharın enerjisini evinize yayarken odanıza da yeni bir görünüm kazandırır.


IKEA İyi Fikirler -  Yatak odasında bahar hazırlıkları

Parlak renkleri deneyin.

Yatak odanızı yenileyen ve içindeki birlikte bağlayan bir vurgu rengi seçin. Bu sezonun favorileri, parlak renkler. Bu odada sarı kapaklı bir dolap, koyu renkli bir duvarda güneş etkisi yaratmış.

Katmanlar halinde düşünün.

Bir odayı yenilemenin en kolay yolu; büyük parça mobilyaları değiştirmeden tekstil ürünleri ve aksesuarlar kullanarak pek çok küçük güncelleme yapmaktır. Daha fazla gün ışığından yararlanmak için ağır perdeleri hafif tüllerle değiştirmeyi deneyin veya minderlerinizi renkli ve desenli minder kılıflarıyla yenileyin.

IKEA İyi Fikirler -  Yatak odasında bahar hazırlıkları
 
 
+

Etkiyi arttırmak için yatağınızı kullanın.

Vurgu yaratmak için tek bir rengin yeterli olmadığını düşünüyorsanız, birkaç rengi bir arada kullanın. Çok renkli bir nevresim takımı ve bu odadaki gibi karyolanızın yanına komodin olarak yerleştirebileceğiniz renkli ve küçük bir tabure istediğiniz etkiyi yaratacaktır.

IKEA İyi Fikirler -  Yatak odasında bahar hazırlıkları

Taze çiçekleri sergileyin.

Sade bir vazo içinde basit bir çiçek aranjmanıyla doğanın tazeliğini evinize taşıyın. İster bahçenizde yetişen çiçeklerden bir buket olsun, ister hiç solmayan yapay çiçeklerden bir buket...