"Kapıya asılan bölmeli düzenleyici fazladan depolama alanı yarattı ve fularlarımla sandaletlerim için mükemmel oldu. Sürekli gözümün önünde olunca onları daha çok giyip kullanmak istiyorum."

1. Gardırobu elden geçirin.

Rahatlamayı teşvik eden bir odada pratik düzenleme fikirleri, sakinleşmenin anahtarı olabilir. Giysilerinizi yeniden düzenlemenize ve her şey için bir yer bulmanıza yardımcı olmak için gardırobunuzda asılabilen bölmeli düzenleyicilerle bir değişiklik yapın. Tasarım uzmanı Lucy Tweed, Abeer’in gardırobunun üst kısmına sık giymediği kıyafetler için saklama kutuları ve alt tarafına da ayakkabı kutuları ekledi.

IKEA İyi Fikirler - Yatak odanızı 3 basit adımda yenileyin.
 

2. Sakin bir köşe oluşturun.

Lucy, Abeer'a yatak odasında oturup gevşeyebileceği başka bir yer açmak için rahatlatıcı bir köşe yarattı. İnce çizgilere sahip REMSTA tekli koltuk bu köşe için mükemmel bir seçim oldu; gösterişli kadife kılıfı da Abeer'in istediği lüks ve sıcak dokunuşu verdi.

“Yatak odamız evin geri kalanından farklı olmalı. Burası adeta kutsal bir yer, girip anında kendimizi daha huzurlu hissettiğimiz bir yer.”

3. Nevresimleri ve örtüleri güncelleyin.

Yeni nevresim takımları taze ve enerji veren bir alan yaratmaya yardımcı olur. “İleride daha büyük bir yatak odası istiyorum” diyor Abeer. “Şimdilik, karyola alanın büyük bölümünü kapladığı için yeni tekstillerle değişiklik yapmam anlamına geliyor.” Renkli minder kılıfları, Abeer'in evinin geri kalanında da görülen renk sevgisini yansıtıyor, ancak burada daha sakin bir his için doğal tonlarla dengelenmiş.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git