IKEA İyi Fikirler - Bright new bedroom ideas
 

Çok işlevli kahraman

Kısıtlı alana sahip bir yatak odasında, yeni PLATSA karyola çok sayıda çözüm sunar. PLATSA, yalnızca uyuduğunuz alanı uyarlanabilir modüler saklama üniteleriyle (raf, çekmece, dolap...) bir araya getirmekle kalmaz, aynı zamanda ortak kullanımlı veya küçük bir stüdyo dairede paravan işlevi de görür. Ayrıca hafif ve kolay kurulabilir oluşu sayesinde, değişen yaşam koşullarınıza da kolayca ayak uydurur.

Bu bahar hava ışıl ışıl olacak gibi görünüyor! Akıllı düzenleme çözümleriyle ve enerji verici renklerle kendinizi yenileyin.

IKEA İyi Fikirler - Bright new bedroom ideas
 

Tıpkı bir tablo gibi

NIKKEBY serisi, aykırı olmayı sevenler için ideal bir seçim. Sakinliği ve düzeni sağlayacak geniş bir şifonyer ve geometrik kıyafet askılığı ile bir sanat eserine dönüşen gardıroptan oluşan çarpıcı kırmızı tonlarda kıvrımlı metal iskelete sahip saklama çözümleri yatak odanızın görünüşünü ve verdiği hissi değiştirecek.

Şık bir aydınlatma tasarımı

Yatak odanızdaki çalışma alanınızı yeniden şekillendirin. Tasarımcı Henrik Preutz, çalışma lambasına tamamen yeni bir görünüm kazandırmak için masaüstündeki temel nesneler için yeni ve şık bir görünüm tasarladı. Bir çalışma lambasından bekleyebileceğiniz her şeyi sunan SVALLET, basit ve modern tasarımı sayesinde 2019 Red Dot Tasarım Ödülünü kazandı.

IKEA İyi Fikirler - Bright new bedroom ideas

Çevre dostu ürünler

SVALLET çalışma lambası, hoş görünümünün yanı sıra, iyi bir işleve de sahip. Geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış olan lamba, yerden tasarruf sağlayacak şekilde tasarlanmıştır; doğrudan lamba ayağına takılan abajur kısmı sayesinde, sökülüp küçültülebiliyor ve böylece daha rahat bir şekilde taşınabiliyor.

IKEA İyi Fikirler - Bright new bedroom ideas
 

Yumuşacık çarşaflar, tatlı rüyalar

Bu rüya gibi, rengarenk yorgan kılıfı ile sarmalanmış bir biçimde yeni güne merhaba diyerek, yatak odanıza pozitif enerji katın. Sürdürülebilir kaynaklardan üretilen %100 pamuklu nevresimlerle canloı renklerin enerjisinin tadını çıkarabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git