İyi Fikirler - Yaratıcılığa ilham veren bir çocuk odası
 

Kendilerine ait bir oda.

Yaratıcı oyun, çocukların kurallar ve yükümlülüklerin ötesinde hayal güçlerini zenginleştiren bir dünyaya adım atmalarına izin verir. Çalışma masasının karşısındaki duvarı, küçük sanatçılarınız için resimlerini ve devam eden çalışmalarını sergileyerek ilham alabilecekleri bir alana dönüştürün. İç mimar Ellen Vidstige, “Çocukların kendi yarattıkları eserlerin tadını çıkarabilecekleri bir alan tasarlamak istedim,” diyor.

Yaratıcılık için alan açın.

Derin saklama kutuları, sanat malzemelerini düzenli tutmak için idealdir: kalemler, tebeşirler, aktivite kitapları ve yaratıcılığın canlanması için gereken her şey. “Bu oda için açık ve kapalı depolama ürünlerinin bir karışımını seçtim, böylece eşyaları toplayacak alanlar olduğu kadar ilham verici eserleri sergileyecek raflar ve yüzeyler de bulunuyor,” diyor Ellen.

“Ranzayı, odanın bir bölümünü yaratıcı bir köşeye dönüştürmek için ayırıcı olarak kullandım. Eğer oda paylaşılmıyorsa, alt yatağı, birkaç minder ve battaniye ekleyerek kanepe gibi sıcak bir rahatlama alanı haline getirebilirsiniz.”

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git