IKEA İyi Fikirler - Ev ziyareti: Yaratıcı bir ofis alanı kurun.
IKEA İyi Fikirler - Ev ziyareti: Yaratıcı bir ofis alanı kurun.

Toni’nin çalışma masası sıkışık, dağınık ve düzensizdi. İç tasarımcımız, bu durumu düzeltmek için üç basit adımı izledi:

1. Alanı genişletin.

Bazen küçük bir alana büyük mobilyalar sığabilir. Tasarımcımız Asa büyük bir çalışma masasının sadece çalışmak için değil, masanın alana orantılı olarak daha iyi oturacağına ve alanı düzenlemeye yardımcı olacağına da karar verdi. Ayaklı geleneksel bir masanın yerine, LINNMON çalışma masası tablasını ALEX çekmecelerle birleştirdi. Bu çekmeceler aynı zamanda ayak görevi görerek Toni’nin masasının altındaki kullanılmayan alanı akıllıca kullanılan bir kapalı depolama alanına dönüştürdü.

2. Küçük şeyleri organize edin.

Toni, gördüklerinden ilham alıyor; bunlar kartlar, notlar, rozetler olabilir. VAGGIS mantar pano ve SKADIS çok amaçlı pano, ilham aldığı şeyleri düzenli bir şekilde sergilemenin yanı sıra önemli notlarını göz önünde tutabileceği bir alan yaratıyor.

IKEA İyi Fikirler - Ev ziyareti: Yaratıcı bir ofis alanı kurun.
 

3. Aydınlatmanızı güçlendirin.

Çalışma masasını pencere önüne yerleştirerek doğal günışığından yararlanın. Yine de masanızın üzerinde direk aydınlatma veren bir masa lambasının olması olduğundan emin olun. Böylece çalışırken nereye gerekiyorsa ışığı oraya yönlendirebilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git