Tutkularınızı SAMMANHANG ile sergileyin.

07.08.2018

Biriktirdiğiniz aksesuarları sergilemenin ve taktir etmenin zamanı geldi. İşin gerçeği şu ki, çoğumuz duygusal bir değere sahip olan “daha fazlası” olsa bile, daha az eşyaya sahip olmak için kendimizi baskı altında hissederiz. Gerçekçi olalım: eşyalarımız kimliğimizi yansıtan ve bazı durumlarda tarihçemizi gösteren gurur kaynaklarımızdır.
İşte SAMMANHANG Koleksiyonu bunu kutlamak için tasarlandı.


SAMMANHANG Koleksiyonu

Aksesuarlar, hikayemizi anlatmaya ve kişiliğimizi ifade etmemize yardımcı olur. İsveççe "içerik" anlamına gelen “Sammanhang”, eşyalarınızı belli bir içeriğe uygun olarak sergilemeyi ve onların anlattığı hikayeleri kucaklamayı amaçlar. Saklama kutularından teşhir kutularına ve raflara kadar SAMMANHANG Serisi, sergilemek istediğiniz objelerin güzelliğini ortaya çıkarmanızı sağlar.

"IKEA’da eşyalarınızı depolama ve saklama konusunda çok iyi çözümler üretiyoruz. Bunların en yenisi SAMMANHANG Koleksiyonu ile eşyalarınızı saklarken mutlu olmanızı istedik."

James Futcher, IKEA Yaratıcı Ekip Lideri

En sevdiğimiz koleksiyonlarımız, genellikle gözden uzak bir yerde sakladığımız eşyalardır. Bunun nedenlerinden biri, başkalarının biriktirdiğimiz bu objelerin bizim için ne kadar önemli olduğunu anlayamayacaklarını düşünmemiz olabilir. Fakat sahip olduklarımızı her gün görebileceğimiz bir yerlerde sergilediğimizde bu bize keyif verir.

SAMMANHANG Koleksiyonu

"Koleksiyon yapmak her zaman karmaşa yaratmak anlamına gelmek zorunda değil. SAMMANHANG Serisi ürünleri, aksesuarlarınızı, kolayca sergilemenizi sağlayan akıllı saklama çözümleriyle öne çıkarır."