Esnek hobi alanı

Ev marangozluğu, tamir etmek ve yeni şeyler yaratmakla ilgili olabilir, ancak bu süreçte çevrenizdekileri de koruduğunuzdan emin olun. Zemin koruyucusu başlamak için iyi bir adım olabilir ve size hareket için bolca yer kazandırır.

İhtiyacınız olan her şey elinizin altında

Hobi zamanı değerli bir zamandır. Bu zamanı bir şeyleri aramak için boşa harcamayın, onun yerine her şeyin görünür olmasını ve düzenli durmasını sağlayın. (Duvar kağıdı tutucusu, aslında kancalarla tutturulmuş bir ayakkabı rafıdır. Kullanılmadığında duvara düz olarak yaslayabilirsiniz.)

İçi görünen malzeme kutusu

Çok amaçlı bir panoya asılabileceklerin de bir sınırı var. Panonuzu bir tel çekmece ünitesi ile tamamlayın. Bu keson, her küçük tornavidayı görebileceğiniz kadar şeffaf ve istediğiniz yere taşıyabilmeniz için tekerlekli.

Dikiş yüzeyini katlayın

Pantolonları yamalamaktan perdeleri kıyafetlere dönüştürmeye kadar dikiş dikmek, katlanabilir bir masanın açılıp kapanmasına bağlı günde birkaç kez yaptığınız bir etkinlik olabilir. Katlanabilir bir masa, gizli çekmeceleri olan geniş bir tezgaha dönüşebilir.

Devam eden projelere ara vermeye hazırlanın

Büyük projeler nadiren tek bir oturuşta yapılır. Kaldığınız yeri kaybetmeden orta yerinde dara vermeyi kolaylaştırın. Tavana takılan bir havluluk, eşyaları asmak için ekstra alan sağlar. (Askılara yer açmak için duvardan yaklaşık 30 santimetre ileri yerleştirin.)

Tüm ayrıntılar (ve bunların nereye konacağı)

Kes-yapıştır etkinliği tamamen bir organizasyon işidir. Malzemeler yerinde olunca ve çok amaçlı panonuz açığa görünür yerde olduğunda, konsantrasyonunuzu bozmadan harekete geçebilirsiniz. Bir çalışma lambası ekleyerek göz yorgunluğunu en aza indirin.

Hazır olun ve şimdi yaratmaya başlayın!

Tamam, tüm renkler, malzemeler ve aksesuarlar yerli yerinde ve hepsi elinizin altında. Artık başlama zamanı!

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git