Telaşsız bir kutlama için pratik fikirler

27.11.2017

Oturma odası ve açık mutfak, sevdiklerinizi bir araya toplamak için mükemmel bir alan sağlar. Siz oturma düzenini kurup stres olmadan servis yaparken kutlama kendi kendine başlar. Böylece siz ve misafirleriniz bir an önce eğlenceye geçebilirsiniz.


"İster tekerlekli servis arabası olsun, ister yıkanabilir kanepe kılıfı veya servis amacıyla kullanabileceğiniz birkaç kesme tahtası, bu iyi fikirler arkadaşlarınızı ve ailenizi evinizde rahatça ağırlamanıza yardımcı olacak."

Clotilde Passalacqua, IKEA İç Tasarım Lideri

Aile üyeleri veya arkadaşlarınız geldiğinde kazara dökülen içecekler, kirli eller ve hatta kirli patiler yüzünden kanepe ve koltuklar için endişelenmenize gerek yok. FARLÖV kanepenin makinede yıkanabilen kılıfı sayesinde ne olursa olsun kanepenizi tertemiz ve bir sonraki kutlamaya hazır hale getirebilirsiniz.

FARLÖV oturma serisini görmek için tıklayın.

Bardaklarınızı ve kadehlerinizi şık görünümlü MALSJÖ vitrin içinde sergilerken onları elinizin hemen altında tutarak her an bir kutlamaya hazır olursunuz.

Tüm konsol ve vitrinleri görmek için tıklayın.
 


 

TV karşısında yemek yerken, akşamüstü bir çay partisi verirken veya özel bir gecede kutlama yaparken sürekli mutfağa gidip gelme zahmetinden kurtulun. RASKOG servis arabasını ihtiyacınız olan malzemelerle doldurun, tek seferde istediğiniz yere götürün.

Tüm servis arabalarını görmek için tıklayın.

Etkileyici bir sunum yapmak için usta şef olmak zorunda değilsiniz. Bir kesme tahtası üzerine peynir çeşitlerinden, şarküteri ürünlerinden ve ekmek dilimlerinden oluşan basit ama şık ve iştah açıcı bir servis hazırlayarak misafirlerinizi etkileyin.

Tüm kesme tahtalarını görmek için tıklayın.