IKEA - Ideas - Storing your style: easy wardrobe organisation ideas
 

Giysileri asmanın zeki yolu

Sandalye üzerine atılan bir tişört, pantolon sonra bir gömlek… Bu şekilde bir haftanın sonunda başa çıkmanız gereken koca bir giysi yığınınız olur. Veya yer çekimine direnebilirsiniz. Ayaklı bir askılık size güzel bir görünüm, rahat erişilebilirlik ve kıyafet yığınından arınmış bir ev sunar. Ayrıca, askılar separatör olarak da harikalar yaratırlar.

Düzen içeriden başlar

Sabah hazırlanmak hem zorlu kararları hem de sıkı programları gerektirebilir. Çekmece içi düzenleyiciler ve kutular görmenizi, ihtiyacınız olanları bulmanızı ve almanızı kolaylaştırır, böylece hazırlanma süresini en aza indirebilirsiniz.

“Giysilerinizin bakımını yapmak için bir sisteme sahip olmak, dağınıklığı azaltmanın etkili bir yoludur. Düzeni korumak ve yığılmayı azaltmak için ipucu olarak, bir kez giyilmiş ancak henüz yıkanmaya hazır olmayan giysileri asmak için bir yer belirleyin. ”

Bir etkinlik için giyinmek zamanınız ve enerjiniz varsa, harikadır. Ancak çoğu gün giyinip dışarı çıkmanızı kolaylaştıran giysilerden oluşan temel bir giysi koleksiyonunu tercih edebilirsiniz.

Heykel formlu askılık, kırışık ceketlere karşı… Bu ayaklı askılık olmadan bir antreyi hayal etmek zor.

Ayakkabılıkta hiç boş alan kalmıyorsa iki ayakkabıyı tekinin kapladığı yere yerleştirmeye ne dersiniz?

Beni şimdi görüyorsun, şimdi görmüyorsun

Perdeli gardırop, kardeşi gömme dolap gibi ünlü olmayabilir ancak iki kardeşin akıllısı gibi duruyor. Perdeyi açtığınızda karşınızda bir moda duvarı görebilirsiniz. Perdeyi kapadığınızda daha sakin ve yumuşak bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Perdeli gardırop yatak odanıza uymuyorsa başka bir yerde kurabilirsiniz. Kullanmadığınız zaman, perdeleri çekmeniz yeterli.

Aile bireylerinin son dakika aksesuarları için tekerlekli bir keson çok işe yarayacaktır. Sezonluk depolama zamanı geldiğinde içini doldurun ve yeni yerine yerleştirin.

Yeri ve bütçeyi en iyi şekilde kullanmanın yolu olan perdeler, bir dizi giysiyi perdelemekten daha fazlasını yapar, duvarın bir bölümünü makyaj masası olarak kullanmak gibi. Tüm sabah hazırlığınızı tek bir yerde tamamlayabilirsiniz.

Uzun ömürlü aksesuar

En iyi kıyafetleri tamamlayan küçük detaylardır. Bu yüzden onlara iyi bakın. Bunlar gibi kullanışlı sepetler, her şeyi takip etmenize yardımcı olur. (Sadece iyi görünmekle kalmayıp % 90 geri dönüşümlü malzemeden üretiliyorlar.)

Hafif ve modaya uygun takılın

Keskin çizgileri olmayan bir gardıroba mı ihtiyacınız var? Açık ve kolay erişilebilir, düzenli, hatta sakin bir görünüm için bez kapağı yukarı kaldırın.

Son dokunuşlar için çemberler

Eşarplar, kolyeler, kravatlar ve daha fazlası için adı gibi çok amaçlı kullanılan askılar emrinizde. Buraya astığınız her şey sanatsal görünecektir.

IKEA - Ideas - Storing your style: easy wardrobe organisation ideas

Mevsimlik depolamanın sevinci! Kışlık kazaklarınızı tozdan ve aşınmadan uzak tumak için hurçlara koyun ve baharı selamlayın. Yarım yıl sonra eski favorilerinizi tekrar keşfedin, tıpkı yeni gibi.

Bazı günler giyecekleriniz üstünüze oturana kadar hangi küçük aksesuarın sizi mükemmel göstereceğini fark edemeyebilirsiniz. Bu varlıkları yakında tutun. Böylece hem ilham alabilir hem de aksesuarlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Kutular çok fazla askı alanına sahip çekmeceli gardıroplarda bile esneklik sağlayabilir, çabucak çekip çıkarabileceğiniz, içlerini kolayca düzenleyebileceğiniz için.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git