Zevkinize göre düzenlenmiş bir alan

Duvarlarında en sevdiğiniz film afişinin bulunduğu ya da kimseye kullandırmaya kıyamadığınız aile yadigarlarını başucunuzda sakladığınız tamamen size ait bir oda... Yatak odanızda sevdiğiniz her eşyaya yer var! Burada sevdiğiniz aktivitelere de yer ayırabilirsiniz. Yatak odanıza yerleştireceğiniz bir kanepe, arkadaşlarınızla zaman geçirmek veya kitap okumak istediğiniz zaman size ihtiyacınız olan rahatlığı sağlayacaktır.

Sahip olunan alandan en verimli şekilde faydalanmak

Küçük bir odanız varsa altında saklama alanı bulunan bir karyola tercih edebilirsiniz. Bu karyolaya yatağınızın altına yerleştirebileceğiniz komodin eklenebilir, yatma saatiniz geldiğinde komodini karyolanın altından çıkarabilir ve gün içerisinde tekrar karyolanın altına gizleyebilirsiniz.

 

Size ait bir alan

Tarzınızı yansıtan bir yatak odası oluşturmak için işe yatağınızdan başlamalısınız. Kısıtlı bir bütçeniz olsa bile baskılı veya dokuma nevresimler arasından zevkinizi en çok yansıtan ürünü tercih edebilirsiniz.

Kıyafet aramaya son

Açık ve kapalı saklama çözümleri bir arada kullanılarak kullanışlı bir çözüm elde edilebilir. Bu yatak odasındaki dolapta iç çamaşırları, çoraplar ve mevsimlik kıyafetleri yerleştirmek için çekmeceler ve kutular, en çok giyilen kıyafetler için ise açık askılıklar ve raflar kullanılmış.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git