Süper şık çalışma alanı sırları

24.10.2017

Bir odayı birbirinden farklı aktiviteler için kullanmak, son yılların trendleri arasında yer alıyor. Biz bu ev ofis alanının son halinden oldukça memnun kaldık ve tasarımcımıza, evde şık bir çalışma alanı yaratmak için önerebileceği 3 püf noktasını sorduk.


IKEA İyi Fikirler - Super stylish home office secrets

Bir renk paletine bağlı kalın.

Klasik ve köklü bir görünüm elde etmek için, siyah ve beyaz renkler ile ahşap gibi doğal malzemeleri seçtik. Güçlü temellere sadık kalarak siz de daha kalıcı bir stil elde edebilirsiniz.

Eski çalışmalarınızı gururla gösterin.

Çalışmalarınızı gizlemeyin, onları sergileyin! Eski tasarım araçlarıyla ve antika kameralarla çalışmıyor olsanız bile mesleğinizdeki ihtişamlı günlerinizden ilham alarak, çalışmalarınızdan oluşan ve tarzınızı gösteren bir vitrin oluşturabilirsiniz. Böyle bir vitrini yaratmanın pratik yolu, farklı boyutlarda çerçeveler kullanarak arkadaki duvara bir fon hazırlamaktır; daha sonra kitapları ve kutuları biraz yükseklik oluşturmaları için üst üste koyabilir, önlerine de fotoğraf makinesi gibi küçük bir aksesuar yerleştirebilirsiniz.

Çalışma masanıza özellik katın.

Çalışma masanızı odanın tam ortasına yerleştirin. Böylece masanız bir merkez haline gelir ve çalışmadığınız zamanlarda da hobileriniz için kullanabilirsiniz.

 
 
+
 

 Canlı Destek