Her ihtimali düşünün.

Bahçenize veya terasınıza evin herhangi bir odası gibi davranın ve öncelikli olarak konforu düşünün. Tekstiller, aydınlatma ve eğlence amaçlı aksesuarlar, dış mekanı daha davetkar hale getirir ve bu aksesuarlar, gerekirse, kolayca içeri taşınabilir. Ayrıca, misafirlerinizi güneşten korumak için bir gölgelik asarak ve akşam saatlerinde yaşanabilecek serinlik için elinizin altında hafif battaniyeler tutarak gündüzden geceye geçişi de planlayın.

'Kendi servisini kendin yap' tabakları

Yiyecek işini fazla abartmayın. Tapas tarzı atıştırmalıklar için küçük tabakları, çerezler için kaseleri kullanın ve son zamanlarda trend haline gelen kesme tahtaları üzerinde yapılan servisten ilham alın. Bu rüstik hava ile neredeyse hiç çaba sarf etmeden gözleriniz ve karnınız için bir ziyafet verebilirsiniz. Sadece tabak çanağı, çatal bıçağı ve bardakları el altında tutun. Yaz günü serinleten meyveli içeceği musluklu kavanozda ortaya getirin, herkes istediği kadar kendi alsın.

İyi Fikirler - Spontane bir bahçe partisi düzenleyin.
 
İyi Fikirler - Spontane bir bahçe partisi düzenleyin.
 

"Arkadaşlarımı ve çocuklarını cuma gecesi bahçemde ağırlamak, hafta sonuna başlamak için harika bir yol. Birlikte hava kararıncaya kadar oturuyor, yemek yiyip sohbet ediyoruz."

İyi Fikirler - Spontane bir bahçe partisi düzenleyin.

Arkadaşlarınıza eşlik edin.

Marion ve Frédérick çiftinin Kuzey Fransa'daki evlerine gittiğimizde, arkadaşları için verdikleri davetten ilham aldık. Siz de deneyin; ortamı hazırlayın, her parçayı yerleştirin, ardından rahatlayın, onlara katılın ve birlikte eğlenin. Bu aynı zamanda sizin de partiniz!

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git