SKADIS çok amaçlı panodan ilham alın!

16.10.2017

İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanına göre istediğiniz gibi uyarlayabileceğiniz, ek saklama hazneleriyle tam bir iş bitirici olan yeni SKADIS çok amaçlı panomuzu gördünüz mü? Gelin, İyi Fikirler ekibinin yatak odası, mutfak, çalışma odası, antre ve banyo gibi evin pek çok farklı alanında SKADIS’i nasıl kullandığına göz atalım.


Yeni SKADIS metal panomuzu gördünüz mü?

1. Dolabınızda mucizeler yaratın.


Aksesuarlarınızı bir arada görmek hızlı ve kolay seçim yapmanıza yardımcı olur. Gömme dolabınızın kapısına çok amaçlı panolar yerleştirerek istediğiniz zaman tüm aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde karşınızda görebilirsiniz. Üstelik pano üstüne monte edilebilen askılarla, topuklu ayakkabılarınız da her zaman yanı başınızda!

2. Sağlıklı atıştırmalık durağı


Güne sağlıklı bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? SKADIS panoları mutfak tezgahının yanına asarak kuruyemişleri, baharatları ve sevdiğiniz tarifleri bir arada tutabilirsiniz. Dahası, şeffaf kutular sayesinde, neyin nerede olduğunu rahatça görebilirsiniz.
 

Yeni SKADIS metal panomuzu gördünüz mü?
Yeni SKADIS metal panomuzu gördünüz mü?

3. Elişi meraklılarına müjde!


Elişi yapmayı seviyor, ama boncukların, boyaların ve diğer malzemelerin ve tasarımların etrafa dağılmasını istemiyorsunuz. O halde SKADIS çok amaçlı panoları duvara ve masanızın yan tarafına asarak odayı genişletebilirsiniz. Böylece kağıt rulolarınıza da sonunda düzenli bir alan yaratmış olursunuz.

4. Evcil hayvanınızın malzemelerini panoda toplayın.

Köpeğinizin tasmasından oyuncaklarına ve ödül mamalarına kadar her şeyi hem kapıya yakın hem de düzenli bir şekilde mi tutmak istiyorsunuz? Bunun için antreye çok amaçlı bir pano yerleştirin. Artık köpeğinizin ihtiyacı olan her şey tek bir yerde, buna çamur olan patilerini temizlemek için bir havlu da dahil.

Yeni SKADIS metal panomuzu gördünüz mü?

5. Banyodaki dostunuz


Sıkça taşınıyorsanız sabah rutinlerini tekrar yola koymanın ne kadar zaman aldığını bilirsiniz. Banyonuza SKADIS çok amaçlı pano asarak diş fırçanızı her zaman kutusuna ve saç kurutma makinenizi de kendi çantasına yerleştirerek rutini devam ettirebilirsiniz. Böylece nerede yaşarsanız yaşayın, eşyalarınız her zaman aynı yerde durur.SKADIS panoyu kendiniz planlamak veya hazır panoları görüntülemek için tıklayın.