IKEA İyi Fikirler - Şehrin içinde kendi portatif bahçenizi oluşturun

Şehirde bir akşam

İlkbaharı yaşamaya başlamak için ihtiyacınız olan tek şey, küçük bir park veya yeşilliklerle çevrelenmiş bir bank. Sadece gerekli şeyleri yanınıza alın ve yola çıkın.

IKEA İyi Fikirler - Şehrin içinde kendi portatif bahçenizi oluşturun
 

Oturabileceğiniz bir yer bulun ve burayı kişiselleştirin

Ufak bir çabanın ruh halinizi nasıl değiştirebileceğini küçümsemeyin. Bir dakikanızı ayırarak etrafa asacağınız birkaç dekoratif aydınlatma zinciri ile akşamınızı iki kat güzelleştirebilirsiniz.

Daha fazla sıcaklık katın

İlkbahar aylarında havanın sağı solu belli olmaz. Siz en iyisi yanınızda sıcak bir içecek bulundurun. Birkaç atıştırmalık da getirebilirsiniz.

Konforun fazlası olmaz

Herkese açık bir yerde olsanız da, bu gece sizin geceniz. Konfordan ödün vermenize gerek yok, bunun için oturduğunuz yeri yumuşacık yapacak minderler ve örtüler getirin.

Dışarıda keyifli bir kahvaltı

Özel bir piknik yapmak için çok uzaklara gitmenize gerek yok. Evinizin kapısının hemen dışında çocuğunuzla birlikte ilkbahar sabahının tadını çıkarabilirsiniz. Katlanan sandalyelerinizi, bir kutu dolusu yiyecek ve içeceği, oyuncakları ve dekoratif aksesuarları kapın ve dışarı çıkın.

IKEA İyi Fikirler - Şehrin içinde kendi portatif bahçenizi oluşturun
 

İki kişilik bir sofra kurun

Az kişi olduğunuzda birbirinize yakın oturmak isteyebilirsiniz. Piknik sepetinizin kapağını masa olarak kullanabilir, hatta bir tepsi ile sabitleyebilirsiniz.

IKEA İyi Fikirler - Şehrin içinde kendi portatif bahçenizi oluşturun
 

Mod düzenleyici

İlkbaharı, yanınızda getireceğiniz renkli eşyalarla kutlayın. Özellikle mevsim başlarında etkisi daha büyük olacaktır. Ayrıca hava karardığında kullanmak üzere güneş enerjisi ile çalışan lambaları şarj edebilirsiniz.

Herkesi davet edin

Bu iki kişilik bir parti bile olsa her zaman için bir veya iki kişiye daha yer vardır (özellikle de kendi yemeklerini getiriyorlarsa).

Her günü Cumartesi gibi yaşayın

Kahvaltınızın ardından güne daha yeni başlıyorsunuz. Oyunları hangi sırayla oynayacağınıza karar verirken anın tadını çıkarın.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git