IKEA İyi Fikirler - Şehir hayatına uygun, akıllıca planlanmış bir alan

Fonksiyonel mobilya tarzını kucaklayın.

Aiko, her duruma uygun esnek mobilyalar kullanarak gerektiğinde yaşam alanını bir yemek odasına dönüştürüyor. Açılabilir ve yüksekliği ayarlanabilir yemek masası ve ona uygun kanepe ile yemek birbirinin içine geçebilen sandalyelerle akşam yemeği misafirini ağırlıyor.

Akıllı alan planlaması yapma sanatı.

Aiko kanepenin karşısında kapalı bir depolama ünitesi seçmiş – mat siyaha boyanmış ahşap dolaplar. Yaşam alanı 90 cm eninde, bir restorandan ilham alarak tasarlanan boş alanların merdiven altı ve açık depolama üniteleri ile genişletilmiş mutfağa açılıyor.

Her şey için bir yer.

Uyku galerisinde açık renkler ortama ferah bir hava katar. Açık ahşap saklama kutu yığınları eşyalarınızı mükemmel bir biçimde organize tutar. Banyonun altındaki alçak alan elbiseler için fazladan bir saklama yeri olarak kullanılır. Yanında da bir gardırop bulunur.

Parti potansiyeli olan küçük bir sığınak

25 metrekare bir apartmanda yaşıyan Aiko, bu alana bir oturma odası, yemek yeme alanı, balkon, mutfak ve banyo sığdırmayı başarmış – üstelik üst kattaki galeride bir de yatak odası var. Ölçülerine ve çok fonksiyonlu olmasına rağmen Aiko’nun evi samimi bir ev sıcaklığına ve ferahlığına sahip. Tam da dinlenebileceği ve arkadaşlarıyla zaman akit geçirebileceği bir ortam.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git