Doğallığın verdiği rahatlık

Sağlıklı bir uyku için öncelikle uygun desteği sağlayan bir yatağa sahip olmalısınız. Pamuk, yün, hindistan cevizi lifi ve doğal lateks gibi doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş yataklar, ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlarken gece boyu ideal sıcaklıkta uyumanıza yardımcı olacaktır.

PLATSA sistemini inceleyin

İki fonksiyonlu bir yastık

Uyku kalitenizi arttırmak ister misiniz? Cevabınız evet ise, hafızalı süngerden yapılmış bu ergonomik yastık; başınızı yumuşak bir şekilde destekler ve sizi rahat ve serin tutar.

Tüm ergonomik yastıkları inceleyin

Kendinize uygun bir yorgan tercih edin

Uygun yükseklikteki yastıklar ve yorganların sağladığı sıcaklık, uyku kaliteniz üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Tüm nevresimleri inceleyin

Size uygun bir yatak odası

Yatak odanızda yapacağınız değişikliklerin odanızın konforu üzerindeki etkisine şaşıracaksınız. Yeni bir karyola ve yeni mobilyalar, mutlu olacağınız huzurlu bir alan oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Tüm yatakları inceleyin

Çevreye duyarlı tercihler

Nevresimlerinizin sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen pamuktan üretildiğini bilmek kendinizi daha huzurlu hissetmenizi sağlayabilir.

Tüm nevresimleri inceleyin

Ekstra fonksiyonlu karartma stor perdeler

Güne erken başlamak güzel olsa da bazı sabahlar uyanma saatini geciktirmek isteyebilirsiniz. Bu karartma stor perdeler, odaya güneş ışığı girmesini önleyerek kaliteli bir uyku uyumanızı ve dinlenmiş bir şekilde uyanmanızı sağlayacaktır.

Tüm karartmalı stor perdeleri inceleyin

Ayarlanabilir aydınlatmalar

Uyumak istediğiniz zaman odanızda uygun ortamı oluşturmak için farklı LED ampul ve aydınlatmalardan yararlanabilirsiniz. Işıkları açabilir, kapatabilir, kısabilir veya ışık rengini değiştirebilirsiniz. Daha da iyisi bunların hepsini yatağınızdan yapabilirsiniz.

Tüm akıllı aydınlatma ürünlerini inceleyin

Sürdürülebilir halılar

Yataktan kalktığınızda yumuşak bir halıya basmak güne keyifli başlamanızı sağlayabilir. Bu ürün, yumuşak olmasının yanı sıra iplik üretiminden artan pamuktan üretilmiştir.

Tüm halıları inceleyin

Sürdürülebilir halılar

Yataktan kalktığınızda yumuşak bir halıya basmak güne keyifli başlamanızı sağlayabilir. Bu ürün, yumuşak olmasının yanı sıra iplik üretiminden artan pamuktan üretilmiştir.

Tüm halıları inceleyin

Güne yumuşak bir başlangıç

Sabahları uyandığınız ruh haliniz, günün devamında nasıl hissedeceğinizi de belirler. Sesi ve ışığı kademeli olarak artan bu çalar saatle güne güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Tüm çalar saatleri inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git