Uzun yıllar boyu kullanılabilecek ürünler

Bu ailenin dairesindeki her eşya, uzun yıllar boyunca kullanılacak şekilde tercih edildi. Hem her dönem severek kullanabilecekleri modası geçmeyen tasarımlar hem de sağlamlıklarını uzun yıllar koruyan kaliteli ürünler seçtiler. Daha sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen ahşap, bambu ve pamuk gibi doğal malzemelerle üretilen eşyalar, eve huzurlu ve sıcak bir his katıyor.

Bebekler kullanım kılavuzlarıyla birlikte dünyaya gelseler ne güzel olurdu! Bebeklerinin uyku ve beslenme zamanları dışında kendilerine vakit ayırmaya çalışan bu çift, bakın anne ve baba olarak yeni hayatlarına nasıl adapte oldular.

“Standart bir kanepe yerine, yan yana iki uzanma koltuğu tercih ettiler. Bu sayede birlikte bir şeyler izlemek ve gün içerisinde dinlenmek için uygun bir alana sahip oldular.”

Hans Blomquist
İç Mekan Tasarım Uzmanı


 
 

Hayattaki ufak ve değerli anlar

Önemli olan, bebeğin ilk gülümsemesi veya huzurla içilen bir fincan çay gibi ufak fakat bir daha yakalanamayacak anlar için zaman yaratmaktır. Yeni anne ve babalara bu o kadar da kolay bir şeymiş gibi gelmiyor değil mi? Neyse ki bu ailenin yardımına hazır atıştırmalıklar ve her zaman dolapta bulunan kullanıma hazır malzemeler yetişiyor ve düzenli mutfakları sayesinde gerçekten önemli olan anlara zaman ayırabiliyorlar.

Tarzınızı tamamlayın

Açık renkli ahşap malzemeler ve siyah aksesuarlar, canlı altın sarısı ve yeşil tonlarıyla birlikte bu evin tarzını belirliyor

Huzur ve sakinlik

Minik oda arkadaşları aralarına katıldıktan sonra oda sakinlerinin uyku düzenleri biraz değişmiş olsa da bu yatak odasında hala rahatlık ve sakinlik hakim. Pamuklu nevresimler ve düzenli saklama çözümleri, bu ortak uyku alanının temelini oluşturuyor.

Yenidoğan bebeklerin temel ihtiyaçları

Yenidoğan bebeğiniz için hangi eşyalara ihtiyacınız var? Bu çifte göre çok fazla eşyaya gerek yok. Yatak odasındaki bebeğe ait köşede, yalnızca temel ihtiyaçları olan mobilyalar var. Her ürün kaliteli malzemeden üretilmiş ve modası geçmeyen renklere sahip. Seçilen ürünlerin çok fonksiyonlu olması, bebeğin büyüdükten sonra da kullanabilmesine olanak sağlıyor.

Çamaşır yükünün artması sakinliği bozmuyor

Ufacık bir bebek nasıl bu kadar çok kıyafet kirletiyor olabilir! Banyodaki diğer huş ve bambu eşyalarla uyumlu, masif kavak ağacından yapılmış iki büyük sepet sayesinde eve gelen bebek sonrasında artan çamaşırlar ortalığa dağılmıyor.

Eskisi gitsin, yenisi gelsin

Evinizi ve yaşamınızı sadeleştirmeyi başardınız. Peki, bu sadeliği ne kadar süre koruyabileceksiniz? Bu ailenin kendileri için belirlediği felsefe sayesinde bu mümkün. Bu felsefeye göre dış kapıdan giren her yeni ürün için evden bir ürün çıkmak zorunda. Sonuç mu? Dağınıklık veya hesapsız satın alma olmadan huzurlu ve ekonomik bir yaşam. Minimal (ve yaşanabilir!) bir ev düzenlemek hakkında daha fazla ipucu için iç mekan tasarım uzmanımız Hans Blomquist’in birçok önerisi var.

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

Günün her anına hazır bir ev

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfak

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Ideas - Home 1 - Farklı fonksiyonlara sahip ortak kullanılan bir mutfakv

Biraz yenilik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git