Huzurlu bir yemek

Doğal malzemelerle dinlendirici renklerin bir arada kullanıldığı bir masa düzeni; evinizde sakin ve huzurlu bir ortam sunar ve hazırladığınız lezzetli yemeklere uygun bir sunum sağlar.

Tüm yemek takımlarını inceleyin

Sofraların olmazsa olmazı

Özenle kurduğunuz sofranızda, güzel tasarımlı bir karafta ve sürahi ile servis ettiğiniz su, masanıza harika bir görünüm katacak ve keyifli anlarınıza eşlik edecektir.

Tüm sürahileri inceleyin

Yalnızca bir kesme tahtasından çok daha fazlası

Bu tarz bir kesme tahtası, hem dayanıklı bir mutfak eşyasıdır hem de bambudan yapıldığı için sürdürülebilir bir üründür. Kesme tahtasını yemek servislerinde de kullanabilirsiniz, böylece yemek sunumlarını güzelleştirebilir ve masanıza ahşap bir dokunuş katabilirsiniz.

Tüm kesme tahtalarını inceleyin

Çiçekleriniz parlasın

Cam vazolar, masa düzeninize uyum sağlayarak çiçeklerinizi sergilemenize yardımcı olacaktır.

Tüm vazoları ve kaseleri inceleyin

Kurulama bezlerini özgür bırakın

Mutfakta en çok kullandığımız eşyalardan biri de kurulama bezleridir. Kurulama bezlerini mutfak dışında farklı alanlarda da kullanabilirsiniz.Örneğin, yaratıcı bir katlama tekniği kullanarak, masa düzeninize farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Tüm mutfak tekstillerini inceleyin
Ideas - Home 3 - Sade ve güzel bir yemek masası düzeni

Kendi masa örtünüzü yaratın

Kendi tercihinize göre kesebileceğiniz kumaşlarla masanızda tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kumaşın rengi, deseni ve malzemesi tamamen size kalmış. Masa örtünüzün kenarlarını püsküllü bir şekilde tasarlayarak masanıza kır evi görüntüsü kazandırabilirsiniz.

Tüm kumaşları ve dikiş setlerini inceleyin
Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git