Ideas - Home 2 - Sade bir mutfak

“Az eşyayla da kendinize özgü bir alan oluşturabilirsiniz. Bu ailemiz de seçtikleri sağlam ve doğal malzemelerle evlerine sıcak bir hava katmış.”

Hans Blomquist
İç Mekan Tasarım Uzmanı

 

Karmaşadan uzak sakin bir mutfak

Doğru şekilde düzenlenmiş bir çekmece ve taze demlenmiş bir çayın ortak özelliği nedir? İkisi de yeni anne ve babanın, daha sakin ve huzurlu bir gün geçirmesine yardımcı olan ufak detaylardır. Bu mutfakta, güneşin aydınlattığı pencere önünde sessiz bir anın keyfini çıkarmak kadar sağlıklı atıştırmalıklar hazırlamak da çok rahat. Burada mutlu olmak çok kolay!

Kapalı saklama çözümleri sayesinde dağınıklığa son

Dağınık ve kalabalık bir ortam rahatsız edici olabilir; bu nedenle bu aile, mutfak eşyalarını, çatal bıçak takımlarını ve yemek malzemelerini gözden uzakta saklamayı tercih ediyor. Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiş ön panellere sahip, tüm duvarı kaplayan antrasit dolaplar ve çekmeceler, eşyaların düzenli kalmasını sağlıyor.

METOOD mutfakları inceleyin

 

Birkaç basit yolla kendi tarzınızı oluşturun

Bambu veya ahşap mutfak malzemeleri ve döküm pişirme aksesuarları ile evinizde bu mutfağa benzer bir tarz yakalayabilirsiniz.

Tüm pişirme aksesuarlarını inceleyin
 

Bambuyu bu kadar uygun bir tercih yapan nedir?

Bambu sağlam, dayanıklı ve göze hoş görünen bir malzemedir. Ayrıca, birçok farklı iklimde kolaylıkla ve hızlıca yetiştirilebilir ve az miktarda suya ihtiyaç duyar. Bu mutfaktaki kesme tahtalarından mutfak dolabı ön panellerine kadar birçok parça bambudan üretilmiştir ve bu ürünler uygun fiyatlıdır.

Tüm kesme tahtalarını inceleyin
 

Evinizi değiştirin

Ideas - Home 2 - Sade bir mutfak

Günün her anına hazır bir ev

Ideas - Home 2 - Sade bir mutfak

Sade ve ihtiyaca yönelik tercihler

Ideas - Home 2 - Sade bir mutfak

Biraz yenilik yapmanın zamanı gelmedi mi?

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions
Sayfa Başına Git