Raflarınız sizi yansıtır.

01.02.2019

Sergilemeyi seçtiğimiz aksesuarlar, kim olduğumuzla ve bizim için neyin değerli olduğuyla ilgili çok şey söyleyebilir. İşte size, benzersiz kişiliğinizi ortaya çıkaran ve aynı zamanda kullanışlı bir depolama alanı yaratan 3 raf fikri.


Taş meraklıları için kutular

Güzel taşlar ve kristaller dolap içlerinde saklanamayacak kadar etkileyicidir. Bu yüzden onları farklı şekillerde sergileyebilirsiniz: cam vitrinlerde ve onları koruyan ve tozdan uzak tutan cam kürelerde, değişik boyutlardaki kavanozlarda ve vazolarda veya onların doğal organik formlarına zıtlık oluşturan endüstriyel tarzdaki açık raflarda.

Müzik düşkünleri için kapaklı dolaplar

Değerli eski enstrümanlarınızı, plaklarınızı ve notalarınızı uzun yıllar boyunca kullanmak için korunaklı yerlerde tutun. Cam kapaklı bir dolap onları tozdan korurken doğal ışık onların en iyi şekilde sergilenmesini sağlar.

IKEA Ideas - Your shelf, your self
IKEA Ideas - Your shelf, your self

Gezginler için raflar

Yıllar boyunca oradan buradan topladığınız irili ufaklı aksesuarlar hayatınızın hikayesini anlatır, bu yüzden güzelce sergilenmeyi hak ediyorlar. Sade çizgileri olan bir raf ünitesi onları sahnenin merkezine taşırken, küçük kutular fotoğraf, harita ve broşür gibi öğeleri düzenli tutar.