IKEA İyi Fikirler - PLATSA dolap sistemleri ile küçük alanlar için esnek çözümler
 

İstediğiniz şekilde kurun. Evinizin her köşesi için özel bir çözüm sunan modüler PLATSA dolapları, farklı iskelet ölçülerine sahiptir. İster eğimli bir tavanın altına dolapları üst üste yerleştirip sığdırın ister yüksek tavanlı yerleri en iyi şekilde kullanmak için dikey olarak yerleştirin ya da rahat bir okuma köşesi yapmak için uzun, alçak bir sıra halinde düzenleyin.

Diğer PLATSA kombinasyonlarını görmek için tıklayın.

Montajı kolay, esnek modüller "Tüm ihtiyacınız olan, elleriniz" diyor ürünü geliştiren Freddy Kramer. Dübelli mekanizma, basitçe parçaları yerine oturtmanız ve biraz kaydırmanızla ilgili -hiç bir alet kullanmadan. "İhtiyaçlarımız devamlı değişiyor. Daha sık taşınıyoruz, belki evimizi paylaşıyoruz ve daha küçük alanlarda yaşıyoruz. Hele taşınırken dolabı parçalara ayırmak artık çok kolay."

IKEA İyi Fikirler - PLATSA dolap sistemleri ile küçük alanlar için esnek çözümler
 

Saklayın veya sergileyin, sizin kararınız. PLATSA dolap kombinasyonuna birkaç kapak ekleyerek giysilerinizi ve kişisel eşyalarınızı göz önünden kaldırabilir, dolabınızı raflar ve tel sepetler ile tamamlayabilirsiniz. Eşyaların düzenli kalmasını istiyorsanız, STUK saklama kutuları ve düzenleyiciler, PLATSA ile uyumludur. Dolabın dış yüzeyine kancalar asarak veya iki iskelet arasına bir askı ünitesi yerleştirerek dolabınızın dışını bile en verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Site Creation & Technology by MagiClick Digital Solutions

STOĞA GELİNCE HABER VER

Onaylıyorsanız lütfen iletişim tercihlerinizi belirtiniz.

Sayfa Başına Git